Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Én már teljesen kivagyok! Mi...

Én már teljesen kivagyok! Mi történik a kisfiammal? 7 hónapos elmulott! 2 foga van eddig de most mi lehet? Kidobálja éjszaka a cumit! Van hogy egy éjjel 10*! és sokat felsir!

Figyelt kérdés
Már jó egy honapja hogy azt mondta a körzeti orvosunk hogy felül is jön 4 foga,de azóta se történt semmi,azon kivül hogy most megint mindent rág(inkább a kulcscsomot)és éjszaka fel sir!
2010. okt. 11. 08:39
 1/4 anonim ***** válasza:

dettó, mi is! orvos nekünk felül 2 fogat mondott. már totál kész vagyok! túl kell élni, átvészelni! úgy érzem az elmúlt 2 hónapban 10 évet öregedtem, 1 óránál többet egyhuzamban nem aludtam még azóta, hulla vagyok.

Kitartást neked is!!!!!! idővel jobb lesz!

mi a párommal időbeosztást készítettünk hajnali 4ig én kelek, aztán ő. mondjuk így is felébredek, de lagalább nem kell felkelnem. próbáljátok meg, ha tudjátok, és olyan a párod munkája, hogy ezt lehetővé teszi.

napközben meg anyósom jön át 1-2 órára, vigyáz a picire, amíg rendberakom a lakást.

2010. okt. 11. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

8 hónapos a fiam, szintén 2 foga van alul, és rohadt nyűgös már 2 hete, ébred éjjel, üvölt, nyálzik, gondolom jön a többi fog, de egyelőre nincs nyoma :-(


A lányomnál szintén 5 hónaposan bújt ki az első kettő, aztán 10 hónapos koráig semmi több(azán viszon egyszerre 6)!! Pedig ő is rengeteget nyüglődött, nyálzott mindig.


Szóval csajok, kitartás...túlleszünk ezen is :-))


Ninamina, 3 gyerekes

2010. okt. 11. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Dettó mi is. 2 hós kora óta végigalussza az éjszakát, most meg felébred, sír, megint felébred, megint sír. Nem tudom mi lehet vele. 2 foga úgy jött ki alul, hogy 1x sem ébredt fel éjjel, szóval szerintem nálunk nem a fog a ludas.

Viszont akkor nem tudom mi...

2010. okt. 11. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

bizony ez fog miatt van. kitartás. elmúlik. hány ilyen éjszakánk volt! de már túl vagyunk rajta. sose hittem volna, hogy valaha is átaludt éjszakánk lesz, de lett.

22 hónapos a kislányom .

2010. okt. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!