Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Honnan tudhatom, hogy beteg-e...

Honnan tudhatom, hogy beteg-e a babám, vagy valami más miatt sír ilyen fájón?

Figyelt kérdés

Kb. három napja nappal nagyon anyás, le sem száll rólam, este fektetés után pár perccel úgy felsír, mint akit ölnek, aztán ez meg kb. két órán át... éjszaka kb. öt-hatszor felsír, és nem tudom az okát!


Láza nincs, fogai nem jönnek, mert se nem vastagodik az ínye, se nem érzem az ujjammal, hogy bármi lenne ott.

Nem köhög, nem tüsszög, látszólag nincs baja, de mégis iszonyúan sokat sír, és nagyon bújik.


Honnan tudhatom, hogy nem beteg-e?

Sokszor a frász kerülget, annyira fájdalmasan sír fel.

Honnan lehet tudni, hogy nincs-e valami olyan baja, aminek a tünetei se nem láz, se nem hasonló kézzelfogható dolog?


Alapjáraton egy teljesen nyugodt, kiegyensúlyozott baba, jól bejáratott napirendünk volt, szeretett eljátszani egyedül a kiságyában, most meg!

Egyszerűen nem tudom, mi lehet vele!


Levinném a dokihoz, de mit mondjak neki?

Még akkor is majdnem kiröhögött, mikor az influenzájával kétszer is visszamentem hozzá, mert nem akart múlni...

Most még tünetet sem tudok neki mondani.


Szerintetek mi lehet ez?


Ja, fél éves egyébként.


2009. aug. 10. 12:04
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem jön a foga.
2009. aug. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem kell mindent a fogzásra fogni...


Szopizik, vagy tápszeres? Miket eszik? Hozzátáplálsz már?

Mennyi folyadékot iszik? (nálunk sokszor azért sírt fel éjjel, mert szomjas volt. Pár korty víz után semmi gondja nem volt)

Sétáltok? Vagytok eleget a levegőn? Napközben mennyit alszik?

2009. aug. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hú, de sok kérdés egy kérdésre...


Tápszeres már két hónapja.

Hozzátáplálok, de nálunk ez nagyon kényes kérdés, mert mindentől fáj a pocija, a sütőtök az egyetlen, amitől nem, szóval egyelőre csak azt kapja.

Napi 2-3 decit iszik, szóval nagyon jó "huzatja" van a kiscsajnak.


Sétálunk minden nap, nagyon jól bejáratott napirendünk volt, napközben délelőtt és délután is másfél órát szokott aludni, jóízűen.


Nem változtattunk semmit sem a napirendben, sem a kajálásban, ezért nem értem a dolgot.


Az egyetlen dolog, amire még gyanakszom, a meningochoccus oltás, amit egy hete kapott.

Lehet, hogy még mindig az dolgozik benne?


Mondjuk minden oltást nehezen kezel le a szervezete, mindet megszenvedtük, de egy héttel utána olyan fura, nem?


Ezért írtam ki a kérdést.

Nem tudom, mi lehet a baj.

2009. aug. 10. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!