Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam 10 hetes, náthás, köhög?

Kisfiam 10 hetes, náthás, köhög?

Figyelt kérdés
Anyatejet kap,pótlásként tápszert! Namármost...tegnap délután óta nem hajlandó meginni egyik féle tápszert sem,pedig van itthon 3 fajta. Csak anyatejet hajlandó inni,szerencse,hogy ma ki bírtam annyit préselni,hogy elég volt neki! Lehetséges,hogy a tápszer bántaná a fájós torkát,és ezért nem kell neki? Volt valaki így?
2012. okt. 27. 20:56
 1/1 tünndérke válasza:
SZerintem probáld mega tápszert olyan lanygosra csnálni mint amilyen az anytej hátha ugy jobb neki de zserintem csak jobban szereti az eanyatejet ha meg beteg akkor probáld meg minnél töbször cicire rakni ha nincs is etettés egyrészte mert igy fogg több tejed lenni másrészt mert betegségnél ez a legjobb gyógyszer" az anyatej és az anyuka közelsége amugy is piciket ki tud szivni belöle ha nem is érzed
2013. jan. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!