Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jóhetnek a vendégek? 3 hónapos...

Jóhetnek a vendégek? 3 hónapos kisfiam beteg, hét elején kezdett köhögni, de szerencsére hamar javult, már csak kicsit köhög meg kicsit náthás.

Figyelt kérdés

Ma jönnének vendégek, kisgyerekekkel, ovissal, és kicsit félek, mert itt felénk szinte mindenki beteg vagy felsőlégútilag vagy hányás-hasmenéses vírus miatt.

Gondoltam, hogy jöjjenek a vendégek, de most ne vegyék fel a babát, merthogy le is van gyengülve az immunrendszere (sajnos csak tápszeres). Vagy inkább le is kellene mondani a vendégséget?

Amúgy nem csinálok problémát abból, ha egy vendég megfogná a babát, nyugodtan megteheti.


2011. nov. 25. 07:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát bevallom őszintén, hogy én inkább megkérném őket, hogy ne jöjjenek most, hanem egy másik alkalommal. Ha a baba tényleg jól lesz! Gondolom ilyenkor azért nyűgösebb is.
2011. nov. 25. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem mehetnek, de akkor a pici fiú inkább legyen külön tőlük, nehogy elkapjon valamit. de inkább mondd le, biztos, ami biztos.
2011. nov. 25. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem halasszátok el. Úgy sem tudod hermetikusan elkülöníteni. Ezek a fertőzések pedig cseppfertőzéssel terjednek. Csak egy kis hapci, aztán pl. beugrik a fürdőbe, megfogja a kilincset, aztán jön más, Ő is megfogja ugyan azt a kilincset és így tovább...
2011. nov. 25. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is elhalasztanám ezt a vendégvárást. Majd mikor már teljesen helyre jön a kisfiad, akkor megtartjátok!

Én sem voltam vendég visszafogós, tehát aki jött, az persze, hogy megfoghatta a babát, vagy ha mi mentünk, bárki hozzáérhetett, de csak egészséges babával mentünk ill. jöhetett hozzánk bárki is.

2011. nov. 25. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Èn is lemondanàm a vendègeket. Legyengült immunrendszerrel összeszed valamit mèg a kisfiad, aztàn tènyleg beteg lesz. Nem hiànyzik az neki se ès neked se. Ezt mindenki megèrtheti.
2011. nov. 25. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!