Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miket eszik vacsorára 10...

Miket eszik vacsorára 10 hónapos körüli anyatejes babátok?

Figyelt kérdés
2012. okt. 28. 14:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Mikor mi vacsizunk 6-fél 7 körül tejpépet kap, 1-1,5 dl-nyit, aztán 8 körül az elalváshoz szopizik amennyi jólesik neki.
2012. okt. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
tejpépet, esetleg kenyeret valamilyen kenővel, vagy sült krumpli vajjal.
2012. okt. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Anyatejet
2012. okt. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

kenyeret vagy sült krumplit??? Ez komoly? Hogyan eszi meg?

Tényleg érdekel, nem cikizés miatt kérdezem.

2012. okt. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
a sült krumpli gondolom sütőben egészben vagy félben sült... az én fiamnak 4 foga van de ő is nagyon ügyesen eszi a kenyeret "katona" formájában, és a tört krumplit is
2012. okt. 30. 10:23
 6/8 anonim ***** válasza:
meg tudja enni, söt, a kedvence a piritós kenyér, 8 foga van, de ugye ezek nem rágók, így az ínyével rág , és ahogy az egyik válaszoló írta, sütöben sütöm a krumplit és vajjal eszi.alvás elött persze kap anyatejet.
2012. okt. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Utolsó: hát irigyellek, én babám 9 hós múlt, 4 foga van, de még akkor is kiköpi az ételt, ha csak egy egész kicsit darabosabb, ha nem teljesen pépes.

Nem tudom a sült krumpliig mikor jutunk el...

2012. okt. 31. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nekünk is fokozatosan ment, 9 hónapos volt kb. mikor elkezdtem neki darabosat adni, elég válogatós baba, így nem fogadta el rögtön, de most már nagyon szereti, én sem hittem volna, hogy ilyen jól belejön.
2012. nov. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!