Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elkezdtem 5 hós anyatejes...

Elkezdtem 5 hós anyatejes babám hozzátáplálását. Mi az, amit adhatok és hashajtó hatású? Nagyon nehezen, és ritkán kakil.

Figyelt kérdés
2012. okt. 27. 12:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Barack.

Répát, banánt kerüld, ha szorulásos.

2012. okt. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

őszibarack, meggy, sütőtök.

lányom 8 hóig ezeken élt.


és 6 hótól zabkása!

2012. okt. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Meggyet hogyan? Van lefagyasztva.

A sütőtök az fújjj. De akkor még próbálgatom, abból is fagyasztottam le.

2012. okt. 27. 13:47
 4/5 sysyqueen ***** válasza:
mindenféle gyümölcs barack, alma, banánt még ne majd ráér amikor már tud önállóan enni... ha szorulásos tömény kamilla teát adj neki egyből megindul a bélmozgás. a kisfiammal is átestünk egy kis szoruláson... tömény kamillateát kellet neki adnom reggel az első etetés előtt... Gondolom ha kakilásos bajok vannak akkor nyílván a pocak is fáj így kap valami szélhajtót... próbáld meg azt hogy mielőtt ciciztetsz a melledből fejd ki az elő tejet... az esik nehezére a picinek... nekünk bevált... már nem költünk espumizán cseppekre... mármint a bimbó udvarból szorítsd ki a tejet és úgy add oda a picinek a cicit amikor szép fehér a tej... (úgy szoktam megoldani ezt a dolgot hogy fogok egy törölközőt és abba dörzsölöm ki ezt nem úgy kell elképzelni hogy fél órát bajlódunk vele...négyszer ötször megszorítjuk a bimbóudvart kb addig spriccel a tej utána oda adom a picinek a cicit ) kérdésedre visszatérve mindenféle zöldséget adhatsz neki bátran. amit kerülj ebben a korban a zeller, és a trópusi gyümölcsök(citrus félék).
2012. nov. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Kizárt dolog, hogy a kamillateát le tudnám nyumni a torkán. SEMMIT nem iszik meg, mindent visszatol a nyelvével.

Egyáltalán nem fáj a hasa, mindig tiszta happy.

2012. nov. 4. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!