Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van akinek ma egész nap sír a...

Van akinek ma egész nap sír a babája?

Figyelt kérdés
3 hetes és kb éjfél óta 5 percenként ordít. Éhesnek nem éhes, pelusa tiszta, nem hasfájós egyenlőre. Mi lehet a baj? Frontra lehet érzékeny?
2012. okt. 28. 14:27
 1/7 anonim ***** válasza:

Az enyém 5 hónapos, és ez volt a legrosszabb éjszakánk eddig. Sokat sírt, és ma is nyugtalan, sírós.


Ha ez megnyugtat, én sem tudom mi van. :o)


3 gyerekes anyuka

2012. okt. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém 16 hónapos, és nagyjából kibírhatatlan ma:/ Alig vártam, hogy elaludjon, és abban reménykedem, hogy sokáig fog aludni.
2012. okt. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az én lányom pont ma egy hónapos,már tegnap óta borzasztó a helyzet. Tegnap este fél hattól éjfélig ébren volt,ordított,szinte folyton,majd hajnalban is óránként kelt,ma pedig egész délig ordított,akkor már kénytelen voltam ebben a pocsék időben is kimenni vele,így volt hajlandó elaludni,most lábujjhegyen járok a lakásban :D Nem tudom mi lehet,talán ez a hülye idő,mert barátnőm kislánya is hasonlóan viselkedik tegnap óta :S
2012. okt. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

2 hónapos kisfiú anyukája jelen!


Tegnapelőtt már érezte a vihart, akkor nyűgös volt, tegnap sokat kocsikáztunk így aludt de ma nem lehet bírni vele. :( Most ébredt üvöltve pedig egy hang nélkül kel fel általában.

Kitartás! :)

2012. okt. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

3,5 hetes, egész nap baromi nyűgös, alig alszik.

Ezek szerint nem vagyunk egyedül. :)

Kitartás sorstársak!!

2012. okt. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, az éjszakátok hogy telt?

Nálunk este 4-5 körül kidőlt, aztán 2-ig egész nyugis volt, csak szopizni kelt fel, de kettő után újrakezdődött a nyüfi és a nemalvás. :(

2012. okt. 29. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Na a mi lányunk se aludt tegnap hajnal 2től délután 3ig.És én se tudom mi baja volt.Hasa nem fájt,éhes se volt csak a rendes étkezési időben.Valószínű vagy rosszat álmodott és nem mert elaludni,vagy pedig nem tudott elaludni,mert átesett a holtpontján.Ő 3hetes és 3napos volt tegnap.De volt már egy ugyanilyen napja,hogy hajnaltől ébren volt kora délutánig.MEg volt hogy este7től orditott hajnal 2ig.
2012. okt. 29. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!