Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, ti hogy vezettétek...

Anyukák, ti hogy vezettétek be a lisztet és a tejtermékeket babátok étrendjébe? Mikor és mennyit kaptak, milyen formában? 10 hós a lányom.

Figyelt kérdés
2009. aug. 10. 15:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én a lisztet rántás formájában, kb.8 hónapos korától rendes felnőttes főzeléket kapott már. A tejtermékeket már 7 hónapos kortól kapja, ilyen sorrendben adtam neki: natúr joghurt, túró, tejföl, trappista sajt. 1 évesen kap majd tejet.

Az alapszabály, hogy először mindenből nagyon keveset 2-3 napig, 1 kanállal, aztán másnap 2-vel, pl. joghurtot a gyümölcshöz keverve, és ha nincs semmi baja tőle, akkor lehet többet is. Ha már megszokta, jöhet a következő ételféle.

11 hónapos

2009. aug. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Úgy ahogy az előttem szóló írta.
2009. aug. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm,a rántást milyen lisztből,és milyen arányban,hogy csináljátok?
2009. aug. 12. 13:01
 4/4 anonim ***** válasza:

1. vagyok.

Én sima fehér lisztből csinálom, és magunknak is csinálom a főzeléket, úgyhogy annyit, amennyi a rántásba kell. Arányokat nem tudok.

2009. aug. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!