Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Adja valaki a babáján...

Anyukák! Adja valaki a babájának a VITACOLAN emulziót/szirupot?

Figyelt kérdés

Ha igen,akkor mennyi idős babának?

És valóban hatékony?

Az én háziorvosom mondta,hogy adjam a fiamnak (11 hós),mert vesemedence gyulladás miatt feküdtünk egy hétig kórházban és most több mint 2 hónapig itthon is kell gyógyszerelnem emiatt.

Azt mondta,hátha egy kicsit megerősödik tőle.

ÉS SZERINTETEK,HA AKAROM NEKI ADNI,KI KELL KÉRNEM EZ ÜGYBEN A GYEREK HÁZIORVOSÁNAK A TANÁCSÁT IS?


2012. okt. 29. 09:56
 1/8 anonim ***** válasza:
58%

Nem ajánlom.

A Vitacolannak nincs ogyi száma, ez azt jelenti, h nem vizsgálják be rendszeresen, h tényleg benne van-e a hatóanyag.

Itt tudsz utána nézni a listának: [link]

2012. okt. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem anyósom orvos, ő vett a nagylányomnak. Igaz, most nem ezt kapja, mert még van a cebion multivitaminból, de utána fogja szedni.
2012. okt. 29. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Jaj első ne csináld már...

Az én fiam is ezt kapja, szerintem hatásos.

2012. okt. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, én nem kértem ki a tanácsát, de mivel más gyógyszereket is szed a fiad, így lehet nem ártana. Jobbulást!
2012. okt. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az én gyerekeimnek nem volt hatásos, Béres cseppet adok nekik és C-vitamin cseppeket, idén ősszel még megfázva se voltak. Pro+kid-et kapnak még. Ha a babád antibiotikumot szed, ajánlom a Pro+kid-et, vagy a Lactiy Baby-t, vagy valamilyen más probiotikus készítményt. A Normaflore szerintem nem jó. Ez egyéni vélemény, ha gondolod kérd ki orvos, vagy gyógyszerész tanácsát!
2012. okt. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok, nem csinálok semmit.

Ha nincs ogyi szám, akkor nem vizsgálják rendesen. Ezen nincs mit vitatkozni, de a ti dolgotok.

Én nem adok olyan szert a gyereknek, amiben ki tudja mi lehet.Ez nem vaskalaposság, de azt hiszem abban egyetérthetünk, h a gyerek egészsége a legfontosabb.

2012. okt. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat!
2012. okt. 29. 13:09
 8/8 anonim válasza:
Szia! Az én kislányom kb 1 éves korától minden télen kapja. Sőt még az én anyukám is ezt adta nekem annak idején,mára már elmúltam 30 éves. Szerintem,amin generációk nőnek fel olyan szar nem lehet.
2013. ápr. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!