Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisbabám már több mint 4napja...

Kisbabám már több mint 4napja nem kakilt? Eddig csak anyatejet kapot de tegnap és ma adtam neki 40-ml tápszert este. Valami baj lehet vele, vagy ez normális?

Figyelt kérdés
ma egy kis hőmérőzésel kakilt de nem sokat,és már nem voltolyan hig.10hetes
2009. aug. 10. 20:30
 1/3 anonim ***** válasza:
A doki szerint akár 10 napot is kibírnak kakálás nélkül. De persze, ettől ez még nem tesz jót szegénykémnek. Itasd kamillateával, az hashajtó hatású. (Én is a nagymamámtól tudom, és beválik.)
2009. aug. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha meg semmi mast nem kapott anyatejen kivul, akkor semmi baj. Gyakran elofordul, hogy a baba annyira jol feldolgozza a tejet, hogy sokaig nem kakil.Akar 10 napig sem. Ez nem igazi szekrekedes, mikor ujra kakil, ugyanolyat termel, mint maskor. Meg teara sincs szuksege, foleg, ha meg esetleg nincs 6 honapos, nyugodj meg.
2009. aug. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Az hogy a 10nap kakilás nélkül én úgy tudom,hogy a kizárólag anyatejes babákra igaz.Ha tápszert kap akkor már nem olyan jó olyan sokáig elhúzni...Nekem is először kicsit nehezebben kakilt a lányom a tápszertől,mert attól sűrűbb lesz a székletük.Ja és attól se ijedjél majd meg hogy zöldebb is lesz.Ha nagyon nem megy neki,segíthetsz egy pár korty cukros kamillateával.Az tuti segít!

2009. aug. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!