Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mindenkinek van etetö széke,...

Mindenkinek van etetö széke, aki már hozzátáplálja a babját?

Figyelt kérdés
Nekünk nincsen, és nem is nagyon szeretnék (bár lehet, hogy muszáj lesz). Jelenleg a nagytesó játszó foteljében etetem a babámat, de ha már a nagy asztalhoz szeretém ültetni akkor kell vegyek, vagy van valami ötletetek? Mikortól ültetitek a babát asztalhoz? Hol etetitek? Ezeket már sajnos elfelejtettem.
2012. okt. 29. 21:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Szia! Amikor a hozzátáplálást kezdtük, még nem használtunk etetőszéket, a kis pihenőszékében etettem. Most már stabilan ül, most van neki, és azt szereti, ha miután Ő evett, odahúzzuk hozzánk, és ott ülhet köztünk ebédkor az asztalnál. Ilyenkor kap egy kiflit, azt csócsálja. Én úgy tudom, lehet kapni olyan babaülőkét, amit kifejezetten asztalhoz lehet rögzíteni etetés céljából.
2012. okt. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én az autóshordozóba etettem a lányom, amíg stabilan nem ült. Semmi problémája nem volt vele, jóízűeket evett.
2012. okt. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nekünk olyan etetőszékünk van,ami dönthető is,ezáltal olyan babát is bele lehet tenni,aki még nem tud ülni.Én szerettem abban etetni,sokkal könnyebb a tisztán tartása,oda húzom,teszem,ahova akarom és pl. nem veszi el a helyet az asztalból,mint egy pihenőszék.

Szerintem jó dolog. :)

2012. okt. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én is autóshordozóban etettem most így egyévesen van egy kis összecsukhatós széke abban szoktam etetni már amikor nem szalad el:)
2012. okt. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen volt, anélkül meg isőrültem volna.
2012. okt. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A pihenő székéba etetem, de mivel most már szépen ül, kap egy etetőszéket. De így 9 hónaposan már borzalom így etetni, úgyhogy kapom is magam és szerzünk egy etetőszéket :-)
2012. okt. 30. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

A babám már stabilan ül. Jelenleg (mint már írtam) a nagytesó játszó fotelében etetem úgy, hogy én közben a földön ülök (mármint az írtam, hogy a fotelben ül). Mostanában még nem gond ez így, mert Ő más időben eszik, mint mi, de ha már egy időben ennénk, akkor az asztalhoz kéne ültetnem. Már most is elég nagy baba és mire oda kerül a sor, hogy velünk egyen még nagyobb lesz, félek, hogy nem fér bele pl az Ikeás etető székbe, vagy az asztalra szerelhetősbe. Simán a székre még sem ültethetem, mert akkor meg nem éri föl az asztalt.

Az Ikeásba max. mekkora gyereket lehet ültetni? A honlapjukon néztem, és nincs feltüntetve.

2012. okt. 30. 13:31
 8/10 Golan Trevize ***** válasza:
amíg ki nem nőtték, addig az autóshordozóban ettek. azóta etetőszékben esznek.
2012. okt. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Egy barátnőm 3 éves gyereke még mindig abban eszik (ikeásban), csak ugye már nincs előtte a tálca.
2012. okt. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A hozzátáplálás megkezdésekor dönthető etetőszéket vettünk, még egy jó darabig elfér benne, ahogy nézem. Szerintem sokkal praktikusabb, mint pihenőszékben/hordozóban etetni, legalábbis az én fiam után mindig le kellett takarítani az etetőszéket, ez a hordozóval nem lett volna ilyen egyszerű :)
2012. okt. 31. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!