Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idősen kell másznia a...

Mennyi idősen kell másznia a babának?

Figyelt kérdés
2012. okt. 29. 21:59
1 2
 11/13 Atroposz ***** válasza:
Vàltozò, minden gyerek máskor kezd.Általában 7-10hònap közt.A lányom 6 hònaposan màr jòl mászott, előtte 5hònaposan fòka jàrást gyakorolta.
2012. okt. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Szia, mennyi idős a babád? Gondolom azért kérded, mert úgy hogy véled késik a mozgás? Nem tudom melyik városban élsz, de vidd el a gyerekorvoshoz, ő ad beutalót, mert lehet, hogy le van tapadva valahol izom, vagy épp túl laza, de lehet hogy semmi ilyesmi, de nem baj ha látja gyógytornász. Én elég későn vittem el, és addigra tényleg letapadt néhány izom a külső combon, ami akadályozta. Harcoltam, hogy minél előbb kerüljön valakihez, és utólag örülök neki, mert 2 alkalom után mászott. Ez sima masszázs volt, nem a "durvább" (nem jut eszembe a neve). Iszonyat élvezte, jól esett neki és egy órát foglalkozik a gyerekkel, mindenféle fejlesztés, amit a gyerek játéknak lát. Szóval, ha úgy érzed ne hagyd
2012. okt. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Dévény módszernek hívják.
2012. okt. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!