Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hetes babának, aki anyatejes...

6 hetes babának, aki anyatejes, ha szomjas mit adjak neki, vizet, teát, vagy szopiztassam meg?

Figyelt kérdés

2012. okt. 29. 17:05
1 2 3
 1/30 Jégtánc ***** válasza:
83%
Anyatejet,nem kell más.Ezzel tudja oltani szomját is
2012. okt. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
84%
Szoptasd meg,tényleg nem kell más neki!
2012. okt. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
12%
Úristen nehogy csak anyatejet adjál neki. Ezt a kórházban is elmondják a nővérek. Az anyatej zsíros! Ez olyan, mintha Te pörköltöt ennél folyamatosan és nem engednek inni!!!!! Adj neki vizet!!!!!
2012. okt. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 Jégtánc ***** válasza:
82%
Kedves 3-ik válaszoló,ezt hol hallottad? 6 hetes babáról van szó,nem 6 hónaposról.A másik az anyatejnek több összetétele van.Vagy ezt nem mondták?:)
2012. okt. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
9%
Kedves 4. a kórházban mondták nekem is én is anya vagyok!
2012. okt. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
83%
Tedd nyugodtan cicire, az anyatej a legjobb. Amúgy, ha "teli" mellre rakod a babát(azaz nem arra, amelyből nemrégen szopott), akkor a szoptatás elején kifejezetten "szomjoltó", hígabb tej jön, a zsírosabb kalóriadús tejet csak később kezdi szívni a gyerkőc.
2012. okt. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
8%
Jégtánc! Az anyatej valóban több összetevőből áll. de nem oltja a szomjat! Különösen a fűtött szobában szomjasak a babák. Nekem a doktornőnk javasolta a teát!
2012. okt. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
0%
oke h az anyatej szomjolto,de sztem szoktasd hozza a babadat a vizhez pl,mert ha beteg/lazas lesz,akkor kell a folyadekbevitel,allandoan meg nem lehet etetni,mert akkor meg a hasa fog fajni. ne akkor ismerkedjen meg a teaval,vizzel,cumisuveggel,amikor beteg lesz.
2012. okt. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Egyszer kétszer próbáltam vizet adni neki, nem igazán tetszett neki. Langyosítsam meg egy kicsit, hogy ne "hideg" legyen? És teát milyet adjak, és hogy? Csak úgy simán, ízesítés nélkül?
2012. okt. 29. 17:37
 10/30 anonim ***** válasza:
82%

a legjobb, ha megszopiztatod. nálunk az vált be, hogy minimum 1,5 órát kivártam szopik közt.

a 40 fokos hőségben kínáltam neki vizet, de nem kérte. jobb is így. most, ilyen időben nem is próbálkoztam volna mással.

2012. okt. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!