Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért olyan nagy baj, hogy...

Miért olyan nagy baj, hogy komoly a kisfiam?

Figyelt kérdés

Lépten nyomon bárkivel talákozunk, azzal piszkálnak, hogy olyan komoly a kisfiam, aki már lassan 17 hónapos.

Tény és való, hogy nem ér fülig a szája mindenen és mindenkin. De amikor jó kedve van, és családon belül, akkor vigyorog.

Idegesít, hogy folyton ezzel piszkálnak, hogy miért olyan komoly a gyerek:(

Megjegyzem, a férjem is és én is a komolyabb, nem vigyori stílust képviseljük...


2009. aug. 10. 20:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz velük! :) Minden gyerek más! Én imádom a fülig érő szájú gyerkőcöket, mert olyan édesek (az enyém is ilyen)... de ugyanígy tud tetszeni egy komoly kisfiú/kislány is, mert ők meg azért olyan kis helyesek! :D Röviden, mindegyikben megvan a szépség és a báj, csak az egyik ezért, a másik azért furi! Örülj a babádnak és ne halld meg ami nem tetszik!


Boldog babázást!

2009. aug. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs ezzel baj. Általában azért figyelik a babákat, amelyik nem mosolyog soha, az valamilyen betegség előfutára. :( Pont tegnap olvastam ITT valahol erről egy kérdést, válaszokkal, de nem találom.


De ha otthon Nektek mosolyog, akkor ok. :) Másokkal meg ne törődj. (mondjuk érdekes, mert a férjem és én is elég komolyak vagyunk, a 8 hónaposunknak meg állandóan fülig ér a szája, idegenekre is... mintha nem is a mi gyerkőcünk lenne. :))

2009. aug. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem tudsz mit tenni. A babáktól azt várják el, hogy mosolyogjanak...

Egyre több olyan baba van, aki kevesebbet mosolyog..

2009. aug. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én 4 hós kisfiam,nekünk csak ha megnyikkanunk egyből mosolyog,és úgy tud kacagni,hogy csak na...de másokat csak méreget,nézeget.Illetve valamennyi idő után azért már mosolyog rájuk is.Ez típus kérdése.Ne foglalkozz vele,én sem teszem.:-)

2009. aug. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én 1 éves kisfiam is ilyen komoly és ezt minden alkalommal meg is jegyzik! Ritka, hogy a közeli rokonokon kívül másnak is mosolyogjon, inkább csak figyel. Mindig azt mondják, hogy: "Jajj, de komoly vagy! Hát mi a baj? Mosolyogjál már nekem!" A gyerekem meg csak néz, azt lehetne rá mondani néha, hogy olyan nagyképű fejet vág :-)) De nekünk sokszor mosolyog, kacag, bohóckodik. Nálunk az apukája ilyen komoly, én vigyori vagyok, de mindig mondjuk, hogy tiszta apja :-)
2009. aug. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!