Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kiütés lenne? Mitől?

Kiütés lenne? Mitől?

Figyelt kérdés
Tegnap nagyon kiömlött a babám arca meg a nyakán is volt egy pár pötty.Tápszert váltottunk de már előtte egy-két nappal is volt rajta már jó pár pötty.Nem gondolom h attól lenne.Tegnap nagyon meleg lett a házba és nagyon izzadt.Lehet h a melegtől?Ha nem enyhül elvisszük orvoshoz csak addig is szeretnék megnyugodni h nem a tápszertől van mert mióta ezt eszi azóta sokkal nyugodtabb.1 hós a picim.Kap még anyatejcsit is.A tápszer pótlásnak van.
2012. okt. 30. 10:15
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia! Megoldódott a probléma?

Én is szoptattam a babámat és mellette pótlást kapott.

Kiütések jelentkeztek rajta. ERre a doki azt mondta, biztos tej allergiás és hogy én ne egyek semmiféle tejterméket és húst.. Én hülye hallgattam rá, és mivel nem ettem rendesen, elkezdett apadni a tejem. Aztán nem foglalkoztam vele, szoptattam tovább és ettem rendesen. Egy másik orvos azt mondta, ez normális, szinte minden kisbabánál előfordul. Idő míg az ő szervezete is megszokja az "ételt".

A melegtől is lehet kiütése.

+ később is előjött kb. 4 hósan.

Domestossal takarítottam a kádját, és hiába mosom át, megtapad a vegyszer, és ahogy beletettem a gyereket a vízbe, kiütéses lett azonnal.

Utána sokáig ecettel takarítottam, végül találtam egy vegyszert, ami fertőtlenít és bababarát.

15hós baba anyukája

2012. okt. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!