Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kiütés a pocakján hátán...

Kiütés a pocakján hátán homlokán 7hónapos babámnál a hozzátáplálás elején. Lehet a paradicsomtól? Vigyem orvoshoz?

Figyelt kérdés
3hete kezdtük a hozzátáplálást addig csak anyatejet kapott. Tegnap előtt kapott egy pici paradicsomos krumplis bébikaját. Annak a másik felét kapta meg tegnap. Este a fürdetésnél vettem észre a kiütéseket. Olyan mintha melegkiütés lenne. Már a kicsi fején is van. Nem viszket neki nem szenved tőle. Gyümölcsöt csak őszibarackot kapott, de azt már 3hete kapja. A paradicsom okozhat ilyen allergiát? Másnál is fordult már ilyen elő? Mikorra múlnak el a kiütések?
2012. okt. 10. 18:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Persze, az egyik legallergénebbzöldség még felnőtteknek is. Nem szabad ilyen korán adni! Vidd el a gyerekorvoshoz!
2012. okt. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A 3 hét alatt sok mindent kapott már és nem volt gond. Sajnos mivel nehezen kakil valami hajtó kaját akartam adni. Ajánlották ezt, ráadásul az üvegre 4hó van írva. Lehet valami komoly baja?
2012. okt. 10. 19:00
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy a kajától van, irány a doki! Ismerősöm azt hitte szintén, hogy valami kaját nem bír a kislánya, de vírusfertőzés okozta a pöttyöket.
2012. okt. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem váltottál mosóport, öblítőt, tusfürdőt...
2012. okt. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 kíváncsicska ***** válasza:
Milyen fürdetőt használsz?Mert nem hinném hogy a bébiétel váltotta ki.Sajnos ha JJ-t használsz okozhat ilyent.Mi is így jártunk.A legelejétől ezt használtuk és most eléggé ronda pöttyös lett.Egy csomó babaterméket kivon a cég.
2012. okt. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
ma déltől 2-ig van a doki. Előtte hívom és meglátom mi lesz. Nem váltottam semmit. Gabi-val fürdünk. ha vírusfertőzésről lenne szó nem lenne más reakció tünet? Nem lázas, jókedélyű.... de pöttyös:(
2012. okt. 11. 08:57
 7/9 anonim ***** válasza:
Mi volt?
2012. okt. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Indulás előtt felhívtam. Azt mondta, hogy ha a fenekén is van akkor tuti a paradicsomtól van. Főleg, ha semmi más tünete nincs. Ne vigyem be a sok beteg gyerek közé, figyeljem napokon belül el kellene múlnia pöttyöknek. Ha nincs változás, vagy romlik a helyzet hívjam fel vagy vigyem be hétfőn. Azóta halványodnak a kiütések a fején már nincs is. Szóval most várok és 1hónapo paradicsommentesség:) Köszi!
2012. okt. 12. 11:39
 9/9 A kérdező kommentje:
2nap alatt teljesen elmúltak a pöttyök:)
2012. okt. 23. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!