Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj ha még nem ül 7 hós baba?...

Baj ha még nem ül 7 hós baba? Eldöl ha ültetik. Nem tudja megtartani magát.

Figyelt kérdés
Nem az én babám egy ismerősé csak furcsa az én lányom 5 hósan egyedül ült.

2012. okt. 30. 11:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

nem, nem baj - nem egyforma ütemben fejlődnek a babák

az én fiam pl 9 hós és még nem ül, viszont már áll és lépeget bútorok mellett :) majd bepótolja :)

2012. okt. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem baj! Az én lányom is ült 5 hónaposan, ha felültettem, de magától még nem ült fel! Most 7 hónapos, már mászik és próbálkozik azzal hogy egyedül felüljön. Egyáltalán nem szabad a babát addig ültetni, még magától nem tud felülni!!! Miért lenne baj?? Hova kell siettetni a dolgokat?
2012. okt. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj,de nem szabad ültetni.
2012. okt. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 gabszem ***** válasza:
100%
majd rájön hogy kell ,nem szabad erőltetni, nincs elkésve. Az én kislányom 7 hónaposan tanulta meg egyik napról a másikra, de ő mondjuk elég erős baba. Mindenkinél máshogy van.
2012. okt. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A gyógytornász mondta, hogy 9 hónapos kor előtt nem is szabad ültetni a babát, mert nem tesz jót a gerincének. A szomszédlányból kiindulva nem tudom ő 7 hónapos és áll, 5 hónaposan stabilan ült, ha felültették. Minden baba más.
2012. okt. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
nem baj, inkább az a baj ha 5 hónapost felültetnek, az tönkreteszi a gerincét. 7 hónaposan még ráér, majd 10 hónapos koráig kell felülnie egyedül és csak utána lehet ültetni
2012. okt. 30. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj! Az én lányom 8 hónapos és 1 hete próbál, tud felülni! Akkor kell csak aggódni, ha 10 hósan se tud, próbál felülni! Minden baba más, nem egy időben fejlődnek! A te babád ügyeske, h 5hósan már felült, de vannak babák, akik még ezt nem teszik... Lehet, hogy az ő babája valami egészen másban sokkal ügyesebb mint a tiéd! :)
2012. okt. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
A te babád az a te babád, az övé meg az övé. Mindenkinek saját ritmusa van, mindegyik baba tudja mikor mit kell csinálnia. Az én lányom 9 hónapos volt mikor megtanult ülni. Semmi baja nincs, gyönyörű egyenes a gerince, magabiztos a tartása. Most 15 hónapos és jön-megy, tesz-vesz a lakásban.
2012. okt. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az szokatlanabb, hogy 5 hósan egyedül ült a babád, minthogy az ismerősödé még 7 hósan nem ül. A nagykönyvek szerint is rendben van így a dolog. De ültetni viszont nem lenne szabad! Az én lányom is későn tanult meg felülni, nagyon fura volt, miután a fiunk meg már 6 hósan ült. De nem egyformák a babák. Mostmár a kislányunk is (16 hós) szalad.És annak ellenére, hogy a lányunk 9 hónaposan ült fel, 13 hónaposan járt.
2012. okt. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az a baj, ha 5 hónaposan ült. Mivel csak magától szabad ülnie, tehát ha Ő fel tud ülni!!!!
2012. okt. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!