Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Wink cipőt vennétek a gyereket...

Wink cipőt vennétek a gyereketeknek? Ma taláéltam egy helyet, ahol tele van ilyennel. Nagy a választék, elég jól is néz ki, kényelmesnek is és nem utolsó sorban olcsó. Max.2 hónapot hordja és kinövi. Érdemes drága cipőt venni? Most 1 és 1/2 éves.

Figyelt kérdés
2009. aug. 10. 21:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Az a lényeg, hogy könnyen tudjon benne járni, a bokáját rendesen tartsa, könnyű legyen és puha legyen a talpa. (Meg melegben ne legyen annyira zárt.) Én sem vettem neki drága cipőt.
2009. aug. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én nem vennék ilyet.Én egy párszor magamnak vettem de nem voltam megelégedve.Pedig anyósom kínai boltban dolgozik,ahol ilyet is árulnak és tudja mit szabad megvenni.vettem olyat,hogy nagyon jól nézett ki,kényelmes is volt csak annyira nem szellőzött,hogy csatakokban állt a lában mindig benne.Én most még azt számolgattam,hogy kb 3havonta kell neki új cipő.Mi az elsőt siestát vettünk 11ért,tény baromi drága,de vékony a talpa és nagyon kényelmes volt.Nem volt gond a hozzá szoktatással.Másodjára a szandink már asso volt-6000ért.Sztem maradunk ennél-az ára miatt,amúgy meg azt mondták ez is a siestából vált ki,minden esetre én nem vennék kínait neki még egyáltalán,de te tudod...13hónapos baba mamája
2009. aug. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem több wink márkájú szaladgálós cipőm is van és imádom őket. Igaz, ezek nem máanyagok, hanem szövet kívül-belül, így jól szellőznek és nagyon kényelmesek, könnyűek - ilyet biztosan vennék a fiamnak. M.
2009. aug. 10. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bocs,hogy megkérdezem,de az Assot hol lehet venni?Köszi.
2009. aug. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!