Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hasfájásra mit adhatnék 3...

Hasfájásra mit adhatnék 3 hetes babámnak?

Figyelt kérdés
Infacolt kap, de minden hajnalban ugyanakkor ébred és kínlódik a pukival, kakival. 4-reggel 7-ig. Napközben nincs ilyen probléma. Diétázom,nagyon odafigyelek mit eszek, tehát nem az ételtől van neki hasfájása. Kólika valószínű.
2012. okt. 30. 11:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Pár tipp, mert én is sok mindent kipróbáltam.

Espumisan, de nem ahogy a betegtájékoztatóra van írva, hanem csak ha nagyon szenved. Hason altatás. Többször büfiztettem. Szőlőmagpárna. Hirtelen ennyi jut eszembe.

2012. okt. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Hason altatás, meggmag- párna, ahogy előttem is jrta a Válaszoló, és hordozás. Tudom, kényelmesebb lenne fekve megoldani a dolgot:), de nekünk csak ez jött be igazán. A testmelegtől, "masszírozástól", függőleges testhelyzettől hamar kiszabadult a puki, lehetett tovább aludni.
2012. okt. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nekünk a biogaia csepp segített a hasfájáson és a kaki gondon is. Születéstől adható napi 5 csepp. A kisfiamnak 3 hetesen kezdtem el adni és rendbejött szépen, elmúlt 1 hét alatt a hasfájás. Most 9 hetes :)
2012. okt. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

nekem a meggymagpárna segített.

megmelegyted, a pocakjára teszed.


az infacoltól csk rosszabb volt!! kibukta mindkettő gyerekem.

akkor már inkább az espumisan csepp.

2012. okt. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

ja, most jut eszembe!!!


LACTOBABY, a legjobbb

2012. okt. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
édesköménytea
2012. okt. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
A laktobéby probiotikum. Szerintem kólika miatt fáj a pocija, nem más miatt kizárásos alapon. Ezért nem igazán hasznos a laktobéby. Teát nem adok neki. A különböző melegítős párnák enyhíthetik, de meg nem szüntetik a hasfájást neki. Olyat keresek, amitől megszűnik. Első babámnál kiválóan bevált az infacol, de a kicsinél úgy tűnik hatástalan. Várok még ötleteket.
2012. okt. 30. 12:36
 8/14 anonim ***** válasza:
1. vagyok! A hasfájás megszűnik magától csak ki kell várni. Addig sajnos csak enyhíteni tudod és ugye az is több a semminél...
2012. okt. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
De én egyáltalán nem szeretném, hogy fájjon neki. Első babámnál sikerült megakadályozni az infacollal. Nem akarom megvárni, míg fájni kezd a pocija. Remélem sikerül, mert a szívem szakad meg érte.
2012. okt. 30. 14:42
 10/14 anonim ***** válasza:

2es vagyok.

Azt írod, diétázol, ebből azt gondolom, hogy szoptatod.

Kap kiegészítést? Milyen rendszerbe szopizik?

2012. okt. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!