Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kell zokni ilyen melegben egy...

Kell zokni ilyen melegben egy 9 hósra? (30 fokban)

Figyelt kérdés

Csak azért kérdezem mert tegnap felbosszantott egy okoskodó szomszéd(aki amugy is min mindig a hasonló korú unokájával dicsekszik)

Mondván hogy fázik szegény gyerek,és beteg lesz.Nem értette meg hogy izzad a lába,és amugy sem fázós,és jó idő van(persze ő ilyenkor is zokniban mászkál)

Közölte hogy akkor ha zoknit nem adok rá,minek adok rá p. pólót???Mondtam neki hogy mi se járunk meztelenül,és a fiamat se öltöztetem hiányosan.

-sőt ujra aktuális lesz egy hajvágás mert a fejecskéjének is melege van



Erre hirtelen én lettem a buta nő,és primitív-szerinte.(igy faképnél hagytam inkább,nem volt érdemes tovább beszélgetni vele)

Ti kinek adnátok igazat????


2009. aug. 10. 21:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%

Az én 8 hónaposomon nincs zokni se éjjel se nappal. Ha hideg a lába, adok rá, de erre hetek óta nem volt példa.


Egyébként meg jobb, ha nincs rajta ilyen melegben, hadd szellőzzön, és hadd szokja a természetességet. (szerintem)

2009. aug. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%

A fiamon mindig van zokni, mert hamar taknyosodik.

Éjszaka is hosszú tipegőben alszik, mert ha nem reggelre "lefagynak" a végtagjai és szörcsög.

De ha tied nem ilyen akkor felesleges.

2009. aug. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
85%
természetesen neked.30fok elég melegnek számít szerintem.nemkell az ilyen okoskodó nagyikkal törödni.ha ő zokniba jár ilyen melegbe akkor sapkát is huzhatna a fejére.képzelem az unokájának milyen sorsa lehet.
2009. aug. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
73%
az 1. vagyok ismét. Természetesen éjjel (zokni helyett) takaró van a kicsimen. :) (amit állandóan lerúg, de neki meleg a lába reggel is). De ha kicsit hidegebb lesz, én is vissztérek a tipegős alvóruhához.
2009. aug. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm:)))

tehát akkor nem én vagyok a hanyaganya:)))


melegben amugy mi is takaróval-zokni nélkül alszunk,itthon is zokni nélkül vagyunk,kint pedig a kánikulaidőben nincs rajta zokni,de olyan napon mint a mai,adok rá(borus de kellemes-ami egy babának,aki nem mozog,lehet h hüvösnek tűnik)

2009. aug. 10. 22:10
 6/13 A kérdező kommentje:

22.04-nek:

nem értem miért pontoztak le,hisz te is a kérdésre válaszoltál!!!

2009. aug. 10. 22:11
 7/13 anonim ***** válasza:
73%

Utoljára tavasszal láttunk zoknit...;-) Na jó nem igaz, mert nemrég, mikor volt a pár napos hűvös elővettük. Ki is derült, hogy a 9 hós fiam sunyi módon kinőtte az összes cipőjét és szandiját a nyáron.

Eleinte mi szandit húztunk rá, aztán győzött a józan ész és egész nyáron mezítláb nyomult:-)

Gondolom a szomszéd a zokni+harisnya trénergatya típus...

2009. aug. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
73%

Mi 13hónaposak vagyunk.Az utcán ha jó idő van soha nincsen zokni rajta--le is húzogatja és eldobálja így tök felesleges.Ha szandit adok rá,muszáj,mert feltöri a kis bokáját.De a homokozóban is sokszor mezítláb van.Itthon is ha jó idő van-ami elég sokat van a panelban 10diken nyugati oldalon.De ha hűvösebb van akkor adok rá,akkor meg is tűri.Én is hosszú nadrágban altatom meg pólóban de hűvösebb van23-24fok körül akkor kezes lábas,mert ő is köhög meg tüsszög reggelre,bár mikor megszületett is nagyon fázós volt.De sztem már kiismertem annyira,hogy el tudjam dönteni.

A mami aki meg 30fokban is zoknit húz a gyerekre,hát kezelgesse akkor majd a lábgombáit,meg majd mi lesz ha tényleg hideg lesz-fűtött bakancsot ad rá-na már bocsánat a szókimondóságért,de egy 9hónapos babának is beállt már a hőháztartása miért kapjon hőgutát szerencsétlen még,hogy zokniban van..különben meg maradjon mindenki a saját kisemberkéjénél és foglalkozzon azzal,nem.?semmi köze,hogy te ,hogy öltözteted-te sem szólsz bele gondolom,hogy ő hány zoknit ad rá....

2009. aug. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
73%
A fiam 7 hós és éjszaka a takarót is seperc alatt rugja le magáról, nem hogy zoknit adhatnék rá :))) meséld a szomszédnak, h vegyen sapkát, mert ismerősöd ilyen öregen tüdőgyusziban tragikusan megbetegedett ;) M.
2009. aug. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
5 hónapos lányom nem hord zoknit 30 fokban.
2009. aug. 11. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!