Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ilyen melegben miért kell...

Ilyen melegben miért kell zokni a babára?

Figyelt kérdés
2010. jún. 11. 20:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy kell, neki is ugyanúgy melege van.
2010. jún. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell, gondolj bele, ha neked kene egesz nap zokniban lenned...
2010. jún. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
54%

Szia! Én úgy tudom hogy a babák a lábukon keresztül fáznak meg és azért kell zoknit adni rájuk.

Bár én sem szoktam ráadni itthon.(harmadikon lakunk)

2010. jún. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
54%
Én zokniban vagyok egész nap és a lányomon is van :) Én azért adom rá itthon, mert kúszik-mászik, totyog kint a járólapon is és az elég hideg, pedig panelban lakunk. Nem akarom, hogy felfázzon. Ha szőnyeg lenne a lakásban akkor nem adnék rá én sem. :)
2010. jún. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
54%
Az én lányom is zokniban van.szintén kúszik mászik, mindenhol feláll a járólap pedig hideg. ha kimegyünk akkor vagy zoknit adok rá vagy szandált zokni nélkül.
2010. jún. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
23%
Mert alulról fáznak fel.
2010. jún. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Azért tettem fel ezt a kérdést, mert az utóbbi napokban rengeteg olyan kérdés született itt, hogy 'mit adjak a babámra ilyen melegben?'. A válaszok 90%-ban szerepelt, hogy zoknit. Általában: bodyt és zoknit, mást ne, ez volt a válasz. Az én fiam 3 hónapos, de én nem adok rá zoknit, meg is lepődtem ezeken a hozzászólásokon. Kíváncsi voltam, hogy akkor most kell-e.
2010. jún. 11. 20:31
 8/14 anonim ***** válasza:
50%
Az en kislanyom is 3 honapos es maximum egy ujjatlan body-n kivul nem adnek ra mast. Azt is csak azert, hogy ne kapja meg a nap, hiaba kenem fenyvedovel. 30 fokban hogy fazhatna meg barki is? Max akkor, ha zoknit adsz ra, amibe jol beleizzad a pici laba. Amugy a megfazas/fulgyulladas hattereben altalaban bakterialis fertozes all, en 16 foktol nem adtam a picimre meg sapkat sem es semmi baja nem lett. Nem normalis magyar szokas ez az agyonoltoztetes, egyszeruen erthetetlen. Most jol le leszek pontozva. Na bumm. :)
2010. jún. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
55%
A ti 3 hónaposotok nem is megy egész nap a kövön!!
2010. jún. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Utolsó! Tökéletesen egyetértek veled! És valóban sokan nem tudják, de a felfázás tényleg bakteriális.
2010. jún. 11. 20:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!