Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 21honapos kisfiammal elkezdtun...

21honapos kisfiammal elkezdtunk babak koze jarni es mindha szegyenlos lenne es volt mar pelda h masik gyerek elakart venni tole valamit o egybol sirt, mitol sir, elrontottam valamit?

Figyelt kérdés
olyan rosszul erzem magam h miattam van biztos:(
2012. okt. 30. 16:11
 1/2 A kérdező kommentje:
kerlek irjatok tapasztalatokat,tanacsokat
2012. okt. 30. 16:12
 2/2 anonim ***** válasza:

Csak most kezdtétek el?

Szetintem normális. Nálunk is volt ilyen időszak a lányomnál. Annyit tudsz tenni, hogy maga biztos vagy és támogatod, hogy ismerkedjen és ha jó belátható helyen van amit te belátsz akkor bizonyos kereteken belül hagyod, hogy elmenjen "világot látni" nálunk ez segített, hogy nem voltam lépten nyomon mellette. Nyugi minden rendben lesz.

Viszont ne késlekedj ha valaki durvábban közelít felé a másik gyerekre szólj nyugodtan, hogy érezze ott vagy mellette.

2012. okt. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!