Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bébitaxit mikortól használtatok?

Bébitaxit mikortól használtatok?

Figyelt kérdés

[link]


Ilyenre gondolok, a minap a szomszédban próbáltunk egy ehhez hasonlót és igaz még csak ült rajta az 5 hós babám de nagyon élvezte....kacagott és ilyen macska hangon "beszélt" hozzánk. Karácsonyra szeretnék neki venni egyet, akkorra már 6,5 hós lesz, de hozzá kell tennem h ő már próbálkozik felülni.


2012. okt. 30. 19:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
én nem használtam, nem vagyok bébitaxi párti.
2012. okt. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Anikó1985 ***** válasza:
hát szerintem még ne nagyon ültesd tartósan. De karácsonyra már nyugodtam megveheted neki. Az fiam 7 hósan ült benne először és nagyon élvezte.
2012. okt. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Anikó1985 ***** válasza:
Most nézem, hogy milyen taxira gondoltál, és én javasolnám az olyat amibe bele lehet kötni, vagy van az oldalán valami hogy ne essen ki. Mert az én fiam még most is az ilyenekről lecsúszik viszont a mienkébe belelehet kötni és van egy toló izé rajta amin tolhatom álló helyzetben így nem nyúlok ki 5 perc után :)
2012. okt. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kisfiam 11 hónapos, most kapott ajándékba egyet. Most még csak annyit tud vele kezdeni, hogy ráül és leszáll. Illetve tolja maga előtt és megy utána. de így hatalmasat esett már vele:(Arra még nem jött rá, hogy lábbal hogyan hajtsa. Szóval szerintem egy 6,5 hónapos baba nem igazán tud vele mit kezdeni.
2012. okt. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egy éves koruk után tudtak igazán kezdeni vele valamit a gyerekeim. Előtte is ráültettem és tologattam őket, amit nagyon élveztek, de 1 éves koruk után tudtak rá maguktól felülni. A kislányom most 15 hónapos, most már hajtani is tudja.
2012. okt. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Első szülinapjára kapott ilyet.Eleinte csak rámászott, nyomta a dudát, majd hátrafelé kezdett el vele haladni.Most 19 hónapos, de még mindig ráül, és hihetetlen, de most esik vele hátra egyfolytában, mikor kisebb volt, egyszer sem történt hasonló.Szerintem 5 hósan még kicsi hozzá, de lehet, hogy 6.5 hósan is.én a babakompot ajánlanám, bár nagyon megoszlanak a vélemények, tudom.Mi fél évesen azt használtuk.
2012. okt. 31. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Szia,

13 hós kisfiam nemrég kapott bébitaxit, (egyszerűbbet mint a linken látható), még nem tudja hajtani, én tologatom. Szereti, sokat használjuk, csücsül rajta. Mutatom neki,hogyan kell hajtani, előbb-utóbb rájön.

Másik gyermekemnek szintén volt, ő is kb 1 évesen kapta, csak úgy rodeózott vele a lakásban.

2012. nov. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!