Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig hasznaltatok, hany...

Meddig hasznaltatok, hany honapos volt babatok mikor kicsereltetek a mozest a babakocsin? Mi az a kor amitol mar lehet az ulosreszet hasznalni, es nem art a gerincenek?

Figyelt kérdés
A picim 4 honapos,es tobb mint egy hete kezdte el,h vegiguvolti az utat a babakocsiban.Ki is kell venni,boltban,utcan,mert annyira sir h belevorosodik.Akkor aztan meglatja a sok szines dolgot es egybol elhallgat.Ulni meg annyira nem tud,bar probalkozik,de nem szeretnem megeroltetni a hatat.
2012. okt. 16. 21:01
 1/9 Jégtánc ***** válasza:
Szia,már nyugodtan teheted félig döntött helyzetbe.Gondolom lehet többféle magasságba állítani a babakocsidat.Nem terheli meg a hátát.Teljesen ülő helyzetbe még nem szabad tenni,azt majd csak akkor ha stabilan ül.
2012. okt. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Jégtánc ***** válasza:
Ja egyébként 3 hónapos koráig használtuk a fekvő helyzetet. Nekem nem volt mózesem
2012. okt. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én is gondolkoztam ezen, hogy beletegyem e a kislányomat, kb 4-4,5 hónaposan, mert a gerince stb, DE nem volt más választásom, mert a mózesben ahogy bejött ez a hűvösebb idő, már nem fért el rendesen. Amúgy állandóan ülne, már 3 hónapos korától, lefogni nem tudom/akarom. Gondolom, ha tud ülni (persze támasztva), akkor már akkora bajt nem okozhat. Most vettünk egy Adamo hintát, fektetve belerakom, de állandóan felül benne, kapaszkodik az oldalába és nézelődik! Most 5 hónapos.
2012. okt. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szia!Mi is 4 hónaposig használtuk, utána félig döntve kifelé. Utána már az értelmesebb babákat elkezdi nagyon izgatni a világ.
2012. okt. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az én mózesemnek a támlája emelhető volt. Így különböző emelési fokokba lehetett állítani. Az én kisfiam is ilyen idősen kezdett el türelmetlen lenni és már többször kellett kicsit megemelni az ülést.
2012. okt. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat!:)Igen,meg is nezettem parommal,meg lehet emelni a mozes feje reszet.:)Remelem jo lesz neki.Azert telen en is szivesebben hagynam ebben,melegebb.Bar nem sok kell h kinoje.:)
2012. okt. 16. 22:05
 7/9 Jégtánc ***** válasza:
Arra ott van a lábzsák lehetőség.Nekem téli gyermekeim vannak,mózes nem volt egyik kocsihoz sem.Pléd babakocsi aljába,aztán a zsák,aztán baba,betakarom pléddel,és összehúzom a zsákot:)
2012. okt. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
5 hónapos koárig kb után a hordozóban sétáltunk akkor már elég érett ahoz a pózhoz.
2012. okt. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Áh , nem melegebb egyeltalán , és az a baja , hogy nem lát ki ! Próbáldd meg !
2012. okt. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!