Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hányszor alszik napközben 4...

Hányszor alszik napközben 4 hónapos babátok és mennyit?

Figyelt kérdés
az enyém csak egyszer sajnos délelőtt olyan 2 órát!hogyan szoktassam rá hogy délután is aludjon legalább egyszer?
2012. okt. 31. 11:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Enyém ugyan már 5 hónapos lesz, de egy ideje már 2x alszik. Délelőtt kb. 1-1,5 órát, délután általában 2,5-3 órát. Ha nem álmos nemigen fog aludni sajnos.
2012. okt. 31. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 gabszem ***** válasza:
már 9 hós, de 4 hós korában kb. napi 2x-3x 20-30 perceket aludt csak. Viszont este 9-től reggel 9-ig aludt egyhuzamban.
2012. okt. 31. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az en babam 4 honapos, es van olyan nap, hogy csak egyszer alszik olyan 20 percet, fel orat, es utana ha almos sem alszik. Ez van hogy delelott van hogy delutan. Nagyon eberen alszik sajnos, de olyan nap is elofordul, hogy delelott nem alsszik, es delutan alszik 2-3 orat. Probalom kiallakitani a napirendjet, hogy delelott is es delutan is legalab 1-1 ora alvas meglegyen, de igaza van a masodik valaszolonak, szerintem sem fog aludni ha nem almos. Remelem ha testileg is lefarad, mert mar egyre tobbet mozog is, jobban fog aaludni es tobbet napkozben. Amugy nalunk lassan, de ugy veszem eszre, alakul mar ez a dolog, ket napja alszik delelott is egy keveset es delutan is, ha mashogy nem megy, a babakocsiban altatom el. :)
2012. okt. 31. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A lányom már 5 hónapos, de délelőtt alszik egyszer kb 2 órát (Ő 9kor kel reggel) délután 1 körül alszik 2 órát és utána a sétánál is alszik egyet :) De este viszont az Istenért se tudom elaltatni 11 előtt :(
2012. okt. 31. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem minden kajálás után alszik 20-30 percet.Délután ha hagynám aludna 2-3 órát is,de nem engedem,mert akkor éjszaka 2-től már nem akar aludni.

Így éjjel "csak" 1-szer ébred fel 2 körül,aztán reggel 5-kor.

Illetve az óraátállítás óta,már éjjel 1,és hajnal 4 óra a kelés! :D

2012. okt. 31. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Azt elfelejtettem írni, hogy a fiam így este 10-től reggel 8-ig alszik.
2012. okt. 31. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is most lesz 4 hónapos, reggel 7 vagy fél 8 körül ébred, általában 9től legalább 10-ig alszik, de gyakran 11-ig...dél körül megyünk sétálni, akkor van egy 20 perces szunya, majd délután 2től kb fél 5ig is alszik egyet. A lefekvés kb 8 és 9 óra között van. Hamar elalszik.
2012. okt. 31. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!