Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csinál ilyet a babátok éjszaka?

Csinál ilyet a babátok éjszaka?

Figyelt kérdés

8 hónapos a babám, és már megfordul, 4kézláb áll, felül, majd feláll....ezt tudja. A baj csak az, hogy éjszaka, ha egy kicsit felébred, rögtön hasra fordul, 4 kézlábra áll, felül, majd feláll, és ott sír állva a kiságynál.

egy éjszaka sokszor megcsinálja ezt.

Ha valaki járt így, mit tett, hogy aludni tudjon a baba és ő is?

Köszi a segítséget!


2009. aug. 11. 10:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudsz mást tenni,mint lefekteted.Általában pár nap után éjjel nem gyakorolja az új tudományát.
2009. aug. 11. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az én fiam is ezt csinálja kb. 3 hete.
2009. aug. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Már 4 hete csinálja.....már gondoltam rá, hogy lekötözöm..:-)
2009. aug. 11. 10:37
 4/8 anonim ***** válasza:
Mióta megtanult felkapaszkodva felállni (kb. 4 hete), azóta az én kislányom is ezt csinálja. Engem igazából nem zavar, természetesnek találom, csak rossz így látni szegénykét, hogy ott áll egyedül és várja a szüleit... Olyan gyámoltalan (közben meg kis ravasz!!!:))
2009. aug. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát gyakorol a drága!Mi még nem tertunk itt, csak a négykézlábnál, de már alig várom:-)

Feláll és nem tud leülni.Sokat nem tehetsz, esetleg magad mellé veheted éjszakára.Nem tudom hogy én mit fogok csinálni ha ez eljön, de lehet hogy majd lekötzöm:-)

2009. aug. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem is ezt csinálta mikor még nem tudott visszaülni magától. De egy pár hét alatt megtanulta azóta ha fel is ül visszafekszik szerencsére. Csak azt tudod tenni, hogy visszafekteted. De szerintem nem jó magad mellé venni, mert akkor nehéz lesz visszatenni a kiságyba. Nem tart már sokáig, kitartás.
2009. aug. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nálunk is ugyan ez a probléma, azzal fűszerezve, hogy a mi kislányunk még sír is hozzá. Jó hangosan, hogy még a szomszédok is hallják, milyen szívtelen szülők vagyunk, hogy éjjel sír a gyerekünk. Amúgy már vissza le tud ülni, ha feláll. Ez kb. 2 hete tart nálunk, mióta megtanult felállni. És semmi jelét nem adja annak, hogy esetleg elmúlna nála ez a hepp. És vissza sem tudjuk fektetni. Addig sír, állva a kiságyban, amíg be nem megy hozzá valaki. Amikor meglát bennünket, akkor elhallgat, nevet, de amint visszaakarjuk fektetni, azonnal rettenetes sírásba kezd. Már végig zongoráztam, hogy szomjas, pelus, éhes, de egyik sem. Sokszor egy órát is küzdünk, hogy visszaaludjon. Már arra is gondoltam, hogy adok neki vmi homeósbogyót, hogy ne ébredjen éjjel fel. Mert ha egy kicsit megébred, máris fordul hasra, négykézláb, azt már kapaszkodik is és áll fel. Persze hogy teljesen felébreszti magát.

Mi csak azt nem tudjuk eldönteni, hogy ez most a gyakoroljuk az új tudományt van, vagy a betegségtől is. Mert hogy aznap állt fel először teljesen kapaszkodva, amikor beteg is lett.

Csak reménykedni tudunk, hogy hamarosan vége, és megint alhatunk éjszaka....

Ja, az már nekem is eszembe jutott, hogy lekötözöm. :-)

2010. okt. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nem akarlak elkeseríteni, de a kislányom 2 hónapig csinálta ezt. (mert még 2009 ben írtam a kérédst, azóta megnőtt a gyerek) Szóval kitartás...és sajnos semmit nem tehetsz.

Egyszer mi is lekötöztük: pontosabban a babakocsi szék részét kivettük, és abban altattuk "bekötve",

De ez sem volt megoldás! :-(


KITARTÁS, majd megunja!

2010. okt. 28. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!