Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagy baj csinálok? Ma azt...

Nagy baj csinálok? Ma azt mondta a védönöm h 9 hos babám ehet töltött paprikát. Turmixoljam össze és ugy hisz minden belevalot már evett külön-külön. DE most jutott eszembe h abba van tojás és a tfehérje

Figyelt kérdés
1 éves kor elött nem adható.Most mit csináljak odaadhatom neki?Igen finom lett.
2009. aug. 11. 11:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyugodtan adhatsz neki! Attól az 1 tojás fehérjétől, amit az összes húshoz tettél, semmi baja nem lesz. Én is adtam neki ennyi idősen, és imádta. Ha van már foga, össze se kel turmixolni, a darált husit jól el tudják nyammogni. Főzz hozzá krumplit, és nyomkodd bele villával. Jó étvágyat!
2009. aug. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

Én nem adnék, mert igen fűszeres ahhoz képest, amit addig evett a babám.

Én 1 éves kora előtt nem adtam neki a saját kajánkból.

2009. aug. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

1. vagyok.

Ha nem csinálod nagyon fűszeresen, csípősen, és már evett mindent, ami benne van, akkor semmi akadálya. Gondolom már nem a hozzátáplálás elején vagytok.

2009. aug. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egy 9 hós babának már add oda nyugodtan.
2009. aug. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!