Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más 6 hó körüli babája is...

Más 6 hó körüli babája is üvölt fürdés után az öltözésnél?

Figyelt kérdés

Kislányom kb 1 jó hónapja ezt csinálja,előtte nem nagyon volt ilyen csak ha a hasa fájt!

úgy üvölt és potyognak a könnyei,hogy néha azt hiszem már baj van!de nincs,mert ahogy felveszem már nincs is gond!

próbálom elterelni a figyelmét,kedvenc játékait adni ami nagyon rövid ideig segít csak!

akkor zajlik nyugodtabban ha apa is itthon van és szórakoztatja közben Őt!

Miért csinálja ezt?a szobában jó idő van és a fürdés is élvezet,de amint kiveszem a vízből...

"fáj" az öltözés :) ??


2012. okt. 31. 18:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Nyugi!Az én fiam 18 hónapos, és a mai napig üvölt mikor ki akarom venni a vízből, és öltöztetem...Volt mikor benne hagytam a vízbe fél órán át akkor is visított.-azt hittem hogy azért sír,mert rövid ideig pancsolt.-gondoltam én.Majd csak kinövik egyszer:)
2012. okt. 31. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A 11 hónaposom is minden öltözést végigüvölt. Forogna, menne, de a pelust nem tudom máshogy ráadni. Mi is próbáltunk mindent, de csak ideig- óráig tereli el a figyelmét. Bízom benne hogy lassan kinövi végre.
2012. okt. 31. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az én 8 hós lányom nem csak üvölt hanem ellenkezik, menekül, kapálózik, nem akarja, elmászik, rúg... Szörnyű! Ja és nem csak a fürdetés után hanem minden egyes öltözésnél és pelenkázásnál. Egy vígasztal csak a spórolás, mert ilyen körülmények mellett nem vagyok hajlandó napi 2-3-nál többször bepelenkázni.
2012. okt. 31. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Kiki01 ***** válasza:
Az enyém dettó, most 8 hónapos és még mindig:( Kitartás!
2012. okt. 31. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én akkor pelenkázom újra, de akkor mindenképp, ha bekakilt. Ha pisis és már nagy a csomagja, még akkor. Alvásnál van, hogy átázik a pelusa, pedig előtte lett ráadva. Általába reggelre történik. Azt utálom. Pisi az egész ágy. De ha nem kel fel éjjel, akkor most keltsem fel azért? Inkább huzatolgatok újra. 8 hónapos. Fürdésnél beültetem a kádjába, fél órát hagyom, ő elpancsol, csak néha fel akar állni... Akkor megyek oda. Kivételnél nem, de öltöztetésnél sír, az 2 emberes, még előtte a pelusozásnál nem sír, csak akkor is mászni akar, elfordul. Az is kétembere hadművelet. a hajtörlést azt szereti.
2012. nov. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én akkor pelenkázom újra, de akkor mindenképp, ha bekakilt. Ha pisis és már nagy a csomagja, még akkor. Alvásnál van, hogy átázik a pelusa, pedig előtte lett ráadva. Általába reggelre történik. Azt utálom. Pisi az egész ágy. De ha nem kel fel éjjel, akkor most keltsem fel azért? Inkább huzatolgatok újra. 8 hónapos. Fürdésnél beültetem a kádjába, fél órát hagyom, ő elpancsol, csak néha fel akar állni... Akkor megyek oda. Kivételnél nem, de öltöztetésnél sír, az 2 emberes, még előtte a pelusozásnál nem sír, csak akkor is mászni akar, elfordul. Az is kétemberes hadművelet. a hajtörlést azt szereti.
2012. nov. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!