Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » SOS segítséget kérek szépen!...

SOS segítséget kérek szépen! Kisfiam 4 hónapos, nem túl jó alvó,30 perc múlva mindig felébred. Ma délután 3/4 4kor elaludt, vártama 30 perces ébredést, de nem történt meg, még most is alszik. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A szívem azt mondja, ne ébresszem fel. Ha felébred magától, mi legyen? Tegyek úgy, mintha éjszaka lenne, szoptassam meg és alvás tovább?

#4 hónapos #felébresszem
2012. okt. 31. 19:39
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne ébreszd fel, hamarosan felébred mert éhes lesz. Etesd meg , fürcsi és alvás.
2012. okt. 31. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
a fürcsitől nem fog nagyon felébredni? 3/4 7 körül szoktunk fürdeni, aztán evés, és 3/4 8 körül alvás.
2012. okt. 31. 19:42
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom .. akkor fürdesd meg előbb és utána kaja..nekem a lányom mindig ellazul a fürdésnél nem éled fel tőle és utána kajál és szunya reggelig.Alszik még?? Lehet olyan jól lakott, hogy azért alszik ilyen szépen most .
2012. okt. 31. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen, még alszik. :) Nem hinném, hogy annyira jóllakott, valami miatt nagyon sírt szoptatás alatt, nem evett sokat, 100 körül evett. Egyszer-kétszer csinált már ilyet, akkor úgy tettem, mintha éjszaka lenne, és megetettem, leraktam, aludt tovább, de akkor később aludt el, nem ilyen korán délután.
2012. okt. 31. 19:53
 5/10 A kérdező kommentje:
ja és fél2 kor kezdtük a szopit, tahát, azóta nem evett! :(Utána még játszottunk, elálmosodott, leraktam, fél5 kor kellett volna ennie
2012. okt. 31. 20:00
 6/10 anonim ***** válasza:
Felcserelte vna az ejszakat a nappallal? pont azert,amiert nem oan jo alvo pihen most. Egy ido utan kifarad a szervezete,csak ez most tort a. gondolom napok telnek el keves alvassal es utana bepotolja. a fiam 6 hetesen 2 napig 1x aludt 35 percet, 3.nap pedig egesz nap evett-aludt. Ne ebreszd fel,sztem az sem a legegetrengetobb gond,ha ma kimarad a furcsi,de had pihenje ki magat,foleg h rossz alvo!
2012. okt. 31. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

ez valami beugratós kérdés :D

a válaszom a következő:

annyira lefárasztottad, hogy kifeküdt.

véletlenül se keltsd fel!

te sosem alszol? vagy honnan tudod,hogy fél óránként felkel?



hmmm???

2012. okt. 31. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Kozben az totent hogy 3/4 12ig aludt. Most megetettem es leraktam. Utolsonak: valoban nem sokat alszom. Ha napkozben lerakom aludni 30 perc mulva ebred. Ejszaka nem, akkor mas a gond. Es nem farasztottam ki, nem miattam nem alszik eleget. Olyan furcsa mikor idegenek ilyen hangnemben valaszolnak. Nem ertem hogy erre miert van szukseg?
2012. nov. 1. 00:58
 9/10 anonim ***** válasza:
Tipikus "nincs gyerekem,de okoskodok" tipus. A hangnemen ilyen esetben nem kell csodalkozni. Sajnos... De fel se vedd,persze tudom h bosszanto.
2012. nov. 1. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a segítséget. Végül 3/4 12-kor kelt, majd 3/4 3kor, hosszan evett, kakilt nagyot, még a hálózsák is kakis lett, és aztán nehezen, de még visszaaludt 5-től fél7ig. Összességében jól alakult minden! :)
2012. nov. 1. 08:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!