Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap délután és ma reggel...

Tegnap délután és ma reggel csináltam egy-egy gabriel tesztet, mindkettő kb 30 perc múlva egyre erősebb két csíkot mutatott. Hihetek neki?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok erről?? Kétszer is téved vagy ez terhesség?? Csináltam már sok tesztet, de a negatívak sohasem változtak pozitívvá napok múlva sem.......
2012. jún. 20. 12:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Az első gyereknél egyből két csík lett, a másodiknál ugyanígy voltam, negatív lett a teszt a 10 perces várakozási időben, aztán mikor később megnéztem egyértelmű erős két csík volt rajta, kb fél óra elteltével. A két csík most itt szuszog az ágyában és már másfél éves! :))


Pár nap múlva csinálj még egyet, ha baba, az már egyből pozitív lesz. Késik már?

2012. jún. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi, igen,késik már. Nekem is második baba lesz/lenne :)
2012. jún. 20. 13:11
 3/11 anonim ***** válasza:
énis ugyanebben a "cipőben" járok. Nekem holnap kellene megjönnie, de ma csináltam Gabriel tesztet, és a 2. csík nagyon halvány lett..
2012. jún. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Sziasztok..

Nekem is volt olyan a Gabriel teszttel,hogy később lett halvány 2. csik...akkor nem lett baba..egy másik tesztet is csináltam annál is úgyanúgy lett...fura..

De én azt gondolom,ha van 2. csik akkor az hcg-t jelent a szervezetben...szóval szerintem ha még erőteljes is lett a vonal ,akkor baba van a dologban:)

2012. jún. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Érdekes ez.....várok kicsit, aztán csinálok egy másik fajtát!Egyébként, hányingerem van és iszonyú fáradt vagyok, néha szédelgek is, bár ezek a nagy melegtől is lehetnek....nemtudom.
2012. jún. 20. 13:39
 6/11 A kérdező kommentje:
Neked utána meg is jött??
2012. jún. 20. 13:44
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ez már nagyon jó jel. Nekem sosem lett a negatív később sem pozitív. :)
2012. jún. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

13.35-ös vok.

Nekem igen megjött..de nálam később jelentkező halvány de látható volt a 2.csik...

de nálad erőteljes a 2. vonal akkor szerintem BABA :))

2012. jún. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Képzeljétek, tegnap délután predictor-ral, időn belül is pozitív lett :) Hívtam az orvosom, mert aggódom, hogy a szervezetem még nem készült fel egy újabb terhességre, de azt mondta, semmi gond nem lesz, de kötelező a babavitamin! Jövőhéten megyek hozzá, akkor fogom elhinni teljesen :)
2012. jún. 21. 13:30
 10/11 anonim ***** válasza:

22.39-es vok.

Naugye...gratulálok!!

Ha dokid azt mondta nem lesz semmi baj...akkor ne aggódj!

Azt mondják,ha megfogan a baba akkor kész a szervezet egy újabb terhességre!:)

Nekem egy missed ab. után a 4 hónapban már pozitiv volt a tesztem...amiből az eredmény: a máskik szobában épp nem akar aludni a lányom :S

Jó egészséget Nektek!!!:)

2012. jún. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!