Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Teething Bling / VándorBling...

A Teething Bling / VándorBling, ékszer/rágókával kapcsolatban van valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés

A leírása alapján jó anyaga van, nem kemény műanyag, de nem tudom megéri e az árát, mivel kizárólag 1 forgalmazója van kishazánkban.

Vagy van olyan ami ugyanilyen, vagy ehhez hasonló anyagú, és árban esetleg barátibb is?



2012. okt. 31. 21:46
 1/3 A kérdező kommentje:

erről lenne szó:

[link]

2012. okt. 31. 22:04
 2/3 anonim ***** válasza:
OFF 5000 körüli összeg egy ragokaert.... Ki van zárva.
2012. nov. 1. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekünk van! Nagyon klassz orvosi szilikon, ilyen gumis az egész, és kislányom nagyon szereti. Ez nem csak sima rágóka, hanem nyaklánc. Amíg a kezedben van, és esetleg nyűgös ez lefoglalja kicsit. Mi nagyon szeretjük. A babakocsiban is ott lóg, ha megyünk valahová. Lányom sokszor el sem engedi! :) Én csak ajánlani tudom, ha van rá módod próbáld ki. Van belőle Vándor is kipróbálásra.
2012. nov. 1. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!