Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vettem durum tésztát. Milyen...

Vettem durum tésztát. Milyen ételt főzhetek belőle 7hós fiamnak, akit 4 hós kora óta hozzátáplálok. Evett már hipp zöldséges sonka tésztával bébiételt, nagyon ízlett neki. ezt hogy készítsem el?

Figyelt kérdés
milyen sonkából?ki szokott ilyet csinálni?üvegeset nem akarok venni,mert a kertben minden zöldséget megtermesztünk,így olcsóbb és egészségesebb.miket eszik már 7 hósotok,akit 4 hós körül kezdtetek hozzátáplálni?hogy készítitek el a menüt neki?egy heti menüt is szívesen vennék
2009. aug. 11. 14:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én annó 7 hónaposan tésztából főztem neki paradicsomos tésztát főtt husival, brokkolis tésztát husival. Ezeket mind nagyon szerette.

Ha sonkát teszel bele, mindenképp szinhust vegyél. A lányom még ma is a Scooby-s sonkát eszi. (tescoban, auchanban lehet venni).

Ha visszagondolok imádta még a zöldségpürét rizzsel és husival, ebbe tettem kevés krumplit, paradicsomot, répát, pár szem cukorborsót és rizst. Aztán a brokkoli krumplival meg husival, spenót krumplival, hetente egyszer csináltam valamilyen gyümit krumplival sűritve husival (pl nagyon fini volt a szilve pulykahússal és rizzsel).


De én vettem olykor babakaját is és arányait figyelembe véve elkészitettem őket otthon.


Remélem segitettem kicsit


15 hós kislány anyukája

2009. aug. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Paradicsomost,brokkolist,túrósan is elkészítheted.nálunk mindhárom nagy kedvenc:)
2009. aug. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hogy főzzem meg a tésztát?sós,olajos vízben ugyanígy,mint magunknak? a paradicsomos,brokkolis tésztát hogy készíted?és a túróhoz mit keversz?
2009. aug. 11. 14:58
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
NEkem is 7 hós a fiam, én a tésztát a zöldségekkel együtt főzöm (persze, kicsit később teszem a vízbe), sózom és olajat is teszek hozzá, illetve mostanában már husit is. Ha rizst csinálok, ugyanígy csinálom neki, utána turmixolom. Mi a tejtermékekkel még várunk egy hónapot, addig is a sláger tésztából a paradicsomos tészta, krumplis tészta, grízes tészta párolt gyümölccsel lekvár helyett. Imádja a milánóit is, persze kevésbé fűszerezem, mikor neki is adok belőle.
2009. aug. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!