Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Felébresszem a fürdéshez?

Felébresszem a fürdéshez?

Figyelt kérdés
A fiam 7-kor szokott fürödni,még nem volt ilyen h elötte elaludt. Kedvesen felébreszthetem szerintetek? Ha most hagyom aludni,akkor utána le bir feküdni? Horkol,olyan mélyen alszik :) 3hós.
2012. nov. 1. 18:39
 1/8 anonim ***** válasza:

Én nem kelteném fel!!!

Rég alszik??

Semmi baj nem lesz ha kicsit később fürdik vagy ha kihagy egy fürdést :))

2012. nov. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én sem ébreszteném fel, hacsak nem alszik már órák óta. Mert akkor mondjuk lehet már az éjszakát nem aludná át és mondjuk hajnali 4-kor kezdeni a napot, nem túl felemelő :) Ha több órája nyomja, akkor ébreszd óvatosan, úgyis hamarosan megéhezik és akkor mehet a pancsi is :)

- 2 gyerkőc anyukája -

2012. nov. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
kb 1 órája . Akkor ma késöbb fürdik :) annyira édes h nincs is szívem felkelteni. jut eszembe,Fél óra múlva meg ennie kéne,de akkor meg végig ordítja az öltöztetést... :(
2012. nov. 1. 18:53
 4/8 anonim ***** válasza:
Hagy aludni nyugodtan, legrosszabb esetben reggel megfürdeted. Semmi baja nem lesz, ha a mai kimarad.
2012. nov. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Tudom h nem lesz baja,csak a hordozójában aludt be :) mire odanéztem már álomba gagyarászta magát :) szóval ha nem túl késön ébred,akk még nem baj a fürcsi,pelust is kell cserélni,igy meg csak kimegy majd az álom a szeméböl,a fürcsi meg ellazítja :)
2012. nov. 1. 19:01
 6/8 anonim ***** válasza:
Majd fürdik 8-kor vagy 9-kor, vagy holnap. Enni úgyis felkel, fürdetheted utána is, ha nincs nagyon későn. Én inkább attól tartanék, hogy éjjel nem alszik.
2012. nov. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mosogatás közben eltörtem véletlen egy poharat,igy felébredt a fiam is. 19-15-kor,20-ra már a fürdetökádjában volt (gyors fürdés) 35-re megvacsizott és ahogy leraktam,már aludt is :) máskor forgolódni szokott 10 percet,de most nagyon álmos volt.
2012. nov. 1. 19:45
 8/8 anonim ***** válasza:
Én mindig felébresztem ha esetleg előtte bealudna... de ez max 20 perc volt eddig... bár nekem így a fürdés után vacsi és utána 7-7,5 órát alszik egyhuzamban, és nem szeretném ha ez borulna... azért mert bealudt a kocsiban és egyébként is ha otthon vagytok akkor ne altasd a hordozóban vedd ki és ha attól felébred akkor csak szundikált... :) Én csak éjszaka nem ébresztem fel soha ,,, nappal fürdetés előtt , és ha többet aludna 2 óránál akkor felébresztem különben sosem lesz nyugodt éjszakánk...
2012. nov. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!