Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van valamelyikőtöknek félretév...

Van valamelyikőtöknek félretéve ápr.10-i vagy aheti újságja? Albumot készítenék a kislányomnak.

Figyelt kérdés

Van Nők Lapjám, Heti Válasz, Demokrata, Magyar Nemzet, Magyar Hírlap (utóbbi 4 anyósoméktól, köszi nekik :)) ) De örülnék ha lenne bulvár újság, tv újság, hirdetési lap is. Vagy bármi ami arról a hétről van. Akár Pesti Est is lehet, programajánló is tök jó lenne :)

Biztod érdekes lesz neki olvasgatni a cikkeket 10-20 év múlva :) (Az eddigiek -lévén politikai lapok- eléggé lehangolóak, nem akarom hogy azt gondolja, amikor született csupa rossz dolog történt)

Ha van valakinek eltéve újságja írjon privibe és megírom a címet!

Köszi mindenkinek :)


2009. aug. 11. 15:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem nincs,de ez tök jó.Az aznapi megyei napilapot én is elraktam.
2009. aug. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hű, megyei napilap, tényleg!! Veszprémi Napló is érdekelne!! :))
2009. aug. 11. 15:35
 3/5 anonim ***** válasza:

szia

regisztrálj a blikk.hu-n

ott visszamenőleg is meg tudod nézni,és ki tudod nyomtatni

2009. aug. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi a tippet :)
2009. aug. 11. 16:50
 5/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok-a nagyobb könyvtárakban megszokott lenni,le is tudják fénymásolni!
2009. aug. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!