Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen játékkal szeret vagy...

Milyen játékkal szeret vagy szeretett babátok játszani 8-9 hónaposan?

Figyelt kérdés
9 hónapos lesz karácsonykor és kislányunk és nem tudom mi kötné majd le, mit vegyünk neki ajándékba..Van zenélős világítós telefonja, de nem nagyon érdekli.
2012. okt. 28. 16:59
 1/3 gabszem ***** válasza:
Kislányom 9 hós lesz jövő héten. Nehéz ügy. Legtöbbször nem játékokkal szeret játszani, hanem pl. tortaformával a konyhából, meg üres flakonokkal, dobozokkal. Szereti a zenélő , világító játékokat, de egy idő után azokat is megunja. Legjobban pakolni szeret, le a polcokról, ki a szekrényből... Ő 10 hós lesz Karácsonykor, mi játékkockákat akarunk neki venni, meg azt a formaberakós játékot, amikor háromszöget meg kockát kell berakni a megfelelő lyukakba.
2012. okt. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Labdák. Eldobja és utánamegy, ezt ismételgeti egész nap. Van többféle labdája, sípolós, hang nélküli, pöttyös, egyszínű, puha, kemény, pattogós, nem pattogós, stb.
2012. okt. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen, labda, labda, labda!

Én kislányom szereti a járássegítőt is, de végülis ő még nem kimondottan játszik a játékokkal, inkább csak vizsgálgatja őket meg tapizza, rágja :-)

A FP mókakockákra kezd rákapni, valamint zenélő állatfarm.

Clementoni Clemmy puha építőkockát akarok én most neki venni.

2012. okt. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!