Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vigyem így is védő oltásra?

Vigyem így is védő oltásra?

Figyelt kérdés
Nem folyik az orra nem lázas, csak naponta 3-4 * köhög. 5.én kéne menni oltásra de már egy hónapot így is csúsztunk(betegség miatt) a 3 hónaposan most fogja kapni.
2012. nov. 2. 13:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

vidd el a doki úgyis megvizsgálja.ha piros a torka úgyse adja be neki.


azt nem értem hogy csúsztatok 1 egész hónapot?nekem is a 3 hós oltáskor piros volt picit a torka akkor nem kapta meg de rá egy hétre megkaphatta.

neked egy teljes hónapig beteg volt?vagy hoyg is van ez?

2012. nov. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

elvileg csak láz esetbén nem szabadna beadni ezt a kombináltat, de a dokik megvizsgálkják, és ha piros valamilye akkor nem adja be.

mi is volt hogy hétfön mentünk, folyott az orra, de más baja nem volt, doki velem döntette el, hogy beadja-e. de én várattam vele 5 napot és pénteken újra mentünk.

2012. nov. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
neem dehogy volt 1 hónapig beteg. Közép fül gyulladása volt aztán meggyógyult de rá egy hétre náthás lett és mire abból meggyógyultunk nem kapott idő pontot csak mostra.
2012. nov. 2. 13:38
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk 1 évesen az egyik ajánlott oltásnál folyt az orr a lányomnak. Az orvos beadta volna, mert más baja nem volt, de én nem engedtem. 1 hét múlva kutya baja nem volt és elvittem, hogy adják be neki.


Egyébként nekem a védőnő tanácsolta azt, hogyha esetleg csak az orra folyik, akkor se engedjem beadatni az oltást.

Én ezt megfogadtam, nem problémáznak az orvosok.

Minden oltást időben megkap a lányom, tehát nem oltás elleni vagyok!


Barátnőm lánya májusban töltötte a 15 hót, de Amerikába utaztak a nyárra. Szeptember elején jöttek haza és akkor adta be az orvos az oltást. Senki sem jelentette fel őket, a gyámügy se rohamozta meg a családot.

2012. nov. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vidd el, és az orvos úgyis megvizsgálja, aztán majd ő eldönti kaphat-e oltást. Egy megjegyzés. Az én fiamnak sokat volt beteg a füle, a mi doktornőnk ragaszkodott hozzá, hogy ha a szakorvos gyógyultnak nyilvánítja, az oltással akkor is várjunk 5-7 napot, hogy erősödjön az immunrendszere.
2012. nov. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!