Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel segithetnék az 1 hónapos...

Mivel segithetnék az 1 hónapos kicsimnek?

Figyelt kérdés
Náthás a kincsem és a doki nem ad neki semmit a sóoldaton kivül,de nem akar javulni,mivel tudnék segiteni hogy hamarabb rendbe jöjjön?
2009. aug. 11. 17:28
 1/8 A kérdező kommentje:
jaa,és az orra nem folyik ám,hanem rettenetesen szürcsög és nem csak szopi után hanem egész nap és éjjel is.:( ha kiszivom neki az változó állagú és színű,van amikor átlátszó és vízes ,és van amikor anyatej színű és kicsit talán sűrűbb.már több mint 2 hete tart és a doki szerint nincs mit tenni vele....
2009. aug. 11. 17:58
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Megkönnyítheted a levegővételt számára, ha elektromos orrszívót, vagy orrszívó porszívót használsz. Ne félj, nem tudsz benne kárt tenni , én is használtam naponta több alkalommal, igény szerint. Először csepegtettem az orrába és utána szívtam.

Gyors gyógyulást!

4 hónapos kislány anyukája

2009. aug. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, közben írtad a kommentet. Hát erre sajnos már én sem tudok mit mondani. A szörcsögés állítólag ilyen idős korban normális és nem megfázás okozza.
2009. aug. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
arról én is hallottam hogy előfordulhat ilyen pici korban ,na de egész nap?nem csak kajcsizás után?mert akkor nem aggódom agyon magam hogy valami baja van csak a doki nem veszi észre....
2009. aug. 11. 18:05
 5/8 anonim ***** válasza:

Szetm ne aggódj, nálunk is ez volt és nem kajálás után, hanem főleg reggelente.

Ahogy írtam az előbb csöpögtettem, szívtam és egyszer csak elmúlt a dolog.

2009. aug. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szürcsögés a babáknál természetes nem kell feltétlenül kiszívni a nóziját. Szerintem csak akkor szívd ki ha biztos vagy benne, hogy náthás.
2009. aug. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nálunk is ez volt, ez állítólag normális, még ürül neki a szülés során odajutott cucc is és a büfizés során is sokszor felszalad nekik a tejcsi oda. Sűrűn fujtam az orrába a sóoldatot, leszívtam orrszívóval. 7-8 hetes korára múlt el.
2009. aug. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.és akkor is normális ez ha nem kezdődött egyből születése után?úgy értem hogy kb másfél hetes volt mikor elkezdődött és kb 4 nap szünet volt közben majd újra kezdte.
2009. aug. 11. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!