Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tápszert csak a gyermekorvos...

Tápszert csak a gyermekorvos által írt recepttel tudok venni?

Figyelt kérdés
Vagy ha bemegyek a gyógyszertárba és megmondom,hogy a 3 hetes babámnak szeretnék,akkor tudni fogják a gyógyszerészek,hogy melyiket adhatják?
2012. nov. 2. 15:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
29%
3 hetes babának nem fognak recept nélkül adni. Nagyon kéne? akkor menj be ügyeletre.....
2012. nov. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Nekünk 2hetes volt a lányunk, mikor egyik délután nem szopott, mert nem volt mit. A férjem elszaladt a patikába, és vett egy tápszert, újszülöttnek valót. Nem kekeckedtek vele, hogy de recept kell, adták minden szó nélkül.

Nyugodtan menj be, fogják tudni milyen kell egy 3hetes babának. Nem fognak 2-eset adni, nyugi.

2012. nov. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Egyik napról a másikra elképesztően kevés lett a tejem. Tudom,mert mérem a babát. A doktornőnek lejárt a rendelése és ma tanácsadás sincs. Remélem segíteni fognak,mert már a végletekig kimerült vagyok,a mellbimbóim is fájnak,mert próbáltam fejni,mindkettőn egy órát volt a baba és így is alig evett,közben már elaludt szegény,aztán 5 perc múlva megint sírt és cicit kért :(
2012. nov. 2. 16:05
 4/14 anonim ***** válasza:
2.vagyok. Egyébként vehetsz tápszert bárhol bármikor, újszülöttnek is, HA-s kell neki, azaz hippo allergén, és 0-ás. Ezt eheti kb 6 hós koráig, utána jöhet az 1-es. De fél éves korig felírja a gyerekorvos, és akkor jóval olcsóbb. Megvenni meglehet recept nélkül, csak akkor drágább.
2012. nov. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Újszülöttkortól adható tápszer 0+os van a tescoban rossmanban dm-ben is.De jobban jársz ha felíratod mert így olcsóbb is.
2012. nov. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Persze, hogy tudják azért ha csak hetente elad akkor is tudná az ember melyik kell, meg a dobozra is rá van írva.

Viszont kedvezményt nem fogsz kapni, teljes áron kell megvenned.

2012. nov. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
HA-s-t (ami kell is egyébként) fognak tudni adni, de recept nélkül drágább.
2012. nov. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Abban még tudnátok segíteni gyorsan,hogyha kicsit hasfájós,akkor milyet vegyek? Az ára most nem érdekel,egyszer meg tudom venni drágábban is,később meg majd iratom akkor receptre.
2012. nov. 2. 16:13
 9/14 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg ott ők ott jobban tudnak segíteni, hogy milyen van.
2012. nov. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
A gyógyszerészt nyugodtan kérdezd meg, tudni fogja, h mit ajánlhat!
2012. nov. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!