Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hónapos lányomnak adhatok...

6 hónapos lányomnak adhatok így enni: reggeli 7kor tápszer, ebéd előtt gyümölcs, ebédre 12kor főzelék, uzsira tejpép, vacsira tej?

Figyelt kérdés

Eddig ebédre vagy tejpépet vagy főzeléket kapott + atízórai eddig is gyümölcs volt, a többi tejcsi.

Már 4 hós kora óta nem szopik, hozzátáplálunk szép LASSAN.


2009. aug. 11. 19:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Sztem igen.Én is igy csináltam kivéve a tizórai nálunk nem gyümi volt hanem tejpép, és az uzsi meg a gyümi ill. estére is a tápszert kapta,mert nem szopizott.
2009. aug. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
igen, "tej" alatt itt én is tápszeret értek. bocsi, ha félreérthető. Köszönöm a választ!
2009. aug. 11. 20:10
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Nálunk ugyanez van.Uzsonnára jobb a tejpép,az laktatobb.7 hós kislány anyukája/mi is egy hónapja eszünk igy!/
2009. aug. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
én vacsira adók sürü pépet gondolom az telit jobban mint a tápszer, de nekem nagy evő a baba.
2009. aug. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyanígy adom neki!
2009. aug. 12. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2009. aug. 12. 12:15
 7/7 anonim ***** válasza:
Adhatsz. Jól csinálod. A tejpépet esetleg higíthatod kis gyümölccsel délután. Figyeld közben, hogy nem lesz-e kicsit hasmenős, mondjuk a baracktól - előfordulhat. Annyi féle friss érésű gyümölcs van még, amit ehet, érdemes kihasználni amíg még tudod, mert télen kevesebb itthon termett gyümölcsből tudsz válogatni. Viszont jön utána a sütőtök-szezon :)
2009. aug. 20. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!