Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy kétségbeesett anyuka...

Egy kétségbeesett anyuka kérdése: 3 hetes baba megfázását mivel lehet kezelni? Meddig tart?

Figyelt kérdés
Nagy tesótól elkapta a megfázást. Orvost hívom 8-9h körül, de nem biztos, hogy itthon van. Ügyelet nem sokat ér. Mit tehetnék? Orra be van dugulva. Láza nincs. Kétségbe vagyok esve...
2012. nov. 3. 07:13
 1/7 anonim ***** válasza:
A megfazast nem kezelik. Itasd, szíve az orrát, ennyi.
2012. nov. 3. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szívd, bocsi
2012. nov. 3. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Sós víz, orrleszívás. Sok szopi.

Mint ha már nagyobb lenne, csak kicsiben. :o)


Jobbulást!

2012. nov. 3. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

ha tényleg megfázás....


Ugye ez a babakori röfögés teljesen normális és ez nem megfázás.


De ha megfázott, akkor sem lesz 3 hetesnek láza, még védve van az anyától, orrszívás és ahogy mondták sok folyadék, most csinálhatsz neki teat vagy csak forralt vizet.


Ha van már egy gyereked ne legyél kétségbe esve tudod hogy egy megfázás nem a világ vége.


Figyeld hogy eleget igyon ez az egyetlen ami fontos.

2012. nov. 3. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat szívből. Igen, van már gyerekem, de ilyen picikén nem volt beteg. És ez annyira szörnyű, hogy egy ilyen pindurka beteg. Szörcsög, és sajnos ez megfázás. Fluimare orrspayt használhatok nála és utána orrszívót ugye?
2012. nov. 3. 07:38
 6/7 anonim ***** válasza:
Az en 5 hetes iker babaim is megbetegedtek, ok is az ovis tesotol kaptak el. En is nagyon meg voltam ijedve, mert a nagyfiam sem volt beteg 8 hos koraig. Lazasak szerencsere ok sem voltak, csak nagyon taknyosak, az elso nehany napban szinte orankent szivtuk az orrukat, meg ejszaka is, aztan fokozatosan egyre kevesebbet kellett. Nalunk 2 hetig tartott. Mostmar jol vannak. Ne izgulj ti is tul lestek rajta :)
2012. nov. 3. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nekem 2 hetes a lányom, és ő is náthás volt, szívtam az orrát, előtte befújtam sterimarral,utána nasivin baby, és szoptatsd gyakran, két nap alatt elmúlt neki, csak reggel kell leszívni.
2012. nov. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!