Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy mondjam el a páromnak,...

Hogy mondjam el a páromnak, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

5 hetes terhes vagyok.Nem tervezett baba,de azért örülök neki.

Viszont a párom reakciókjától kicsit tartok,bármennyire szeretem.

Másfél éve együtt vagyunk,előttem elég más volt az élete,soha nem volt egy hosszú kapcsolata sem,a pénzével és a befolyásával intézett el mindent az életben.

Tudom,hogy megváltozott és már nem olyan,mint régen,de néha még gondolok arra,hogy talán egy nap hiányozni fog neki a függetlenség és az egyéjszakás kalandok.

Én 20 éves vagyok,ő 35 éves.



2012. nov. 1. 17:25
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
63%
terhes vagyok"
2012. nov. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
50%
gyerekünk lesz
2012. nov. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
47%
35 evesen mar ne hianyozzon mar neki a kaland :) en 22 vagyok,a parom 34 (4 eve elunk egyutt),neki mar minden vagya volt egy baba. A te parod h all a babatemahoz? Szeretne? mit gondolsz? Ne felj,csinalj vacsit,gyujts gyertyat es mond el neki. Remelem orulni fog!
2012. nov. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Hát,még nem került szóba a baba,azt tudom,hogy a kisgyerekeket nem annyira szereti...Félek,hogy talán nem akar még gyereket és tudom,hogy nem tudnék választani közte és a babánk között.
2012. nov. 1. 17:40
 5/28 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem ne snasszosan közöld vele, hogy babát vársz. Tehát ne csak úgy, hogy leülsz vele szemben és elmosolyodsz és közlöd, hogy babát vársz ... Inkább valamilyen különleges módon próbáld meg elmondani neki ... Például veszel egy pár kiscipőt és odacsúsztatod elé ... Talán ha ilyen aranyosan próbálod közölni, lehet Ő is másképp állna hozzá. Vagy esetleg rákérdezhetnél előtte finoman, hogy mi lenne ha ... És amikor elmondja, hogy hogyan kezelné ezt a dolgot, még lenne időd átgondolni, hogy ha esetleg negatív jellegű a válasza, hogy hogyan tálald neki.

Ez csak egy egyéni meglátás...De biztos vagy benne, hogy ez így jó lesz? Mármint Te 20 éves vagy, Ő 35, azt mondod nagyon kalandvágyó ember. Ha mégsem fogja bevállalni a babát, mit kezdesz vele egyedül 20 évesen?:( Van munkád, végzettséged, bármid? Mindenesetre én kívánom, hogy a lehető legjobban fogadja a hírt! Sok sikert!

2012. nov. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
72%
A sajatja mas az embernek... Nekem soha nem volt turelmem a csaladban levo gyerekekhez,menekultem otthonrol ha jott vki gyerekkel,vagy nem mentem el anyuekhoz ha volt ott gyerek. De a sajatomhoz vegtelen turelemmel vagyok,szinte sosem borulok ki,ha vmi nem tetszik neki,hat megprobalok a kedveben jarni. Nos,egy 35 eves ember vagy akar mar most babat,vagy sosem. Viszont akkor elgondolkoztato,h ha most vele maradsz es o nem akar majd gyereket,akk majd kesobb nehezebb lesz. Van egy ismim, a no 32 volt mikor osszekerult a pasival,aki 48 volt. eltelt 3 ev es a pasi megmondta h nem akar gyereket. a no ot valasztotta. most 38 eves es minden vagya lenne egy gyerek,de mar nincs ereje uj eletet kezdeni,igy minden este sirva teszi a fejet,tudja h lassan kicsuszik az idobol. ujabb kapcsolat,akitol babat is vallalna...haaat...elgondolkoztato.
2012. nov. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
61%

tyüüü, nincs egyszerű dolgod!

szerintem, ha eléggé erős a szerelme, akkor nem lesz gond, ha fura is elsőre, nem lesz gond!

kíváncsi vagyok, írj, hogy mit mondott.

2012. nov. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
68%

"nem tervezett"

Védekeztetek? Ha nem, akkor nyilván ő is tudja, hogy becsúszhat a baba.

Ha rendesen védekeztetek, akkor nem csoda, ha félsz a reakciójától.

Ülj le vele és mondd meg neki, hogy babát vársz.

2012. nov. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
50%
Mond el neki és kész!ha szeret akkor örülni fog!majd írd meg hogy mit szólt hozzá!
2012. nov. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
50%
Elmondtad már Neki a nagy hírt?
2012. nov. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!