Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól kerüljön egy szobába...

Mikortól kerüljön egy szobába két tesó?

Figyelt kérdés
Kislányom 4,5éves kisfiam 8hónapos múlt, anno a lányom ennyi idősen került tőlünk külön szobába, és innentől aludta át az éjszakát!A fiam sokszor fent van még éjjel és eszik is még ilyenkor.Nem tudom hogy össze csiszolodnak e, hogy ne ébresszék fel kölcsönösen egymást!
2012. nov. 3. 10:50
 1/2 anonim ***** válasza:
szerintem mindenképpen várd meg, amíg átalussza az éjszakát. Vagy amennyiben lenne még egy szoba, próbáld meg oda berendezni a szobáját, ha megy az éjszakai alvás, és úgy gondolod, akkor a testvér mellé is teheted.
2012. nov. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A kicsi lányom 5 hónapos volt, amikor összeköltöztettük őket, ennek két hónapja. Az éjszakát továbbra sem alussza át, de a nagyot ez egyáltalán nem zavarja. Igyekszem azonnal szaladni hozzá, de van, hogy sírnia kell egy-két percig, mégsem ébred rá a nagyobbik. Az első éjjel volt csak nehezebb, kicsit akkor meg is ijedtem, de azóta oké. És másoktól is ezt hallom.
2012. nov. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!