Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért alszik ilyen nyugtalanul...

Miért alszik ilyen nyugtalanul 5,5hós babám nappal és éjszaka is? Olyan mintha meg ijedne! Sos! . Többi lent.

Figyelt kérdés

2napja alig alszik,pedig fáradt is látom rajta :-(

De még is napközben 3-4részletben alszik kb.3-4órát,és akkor is annyira nyugtalanul,mindig össze rezzen,és szaporán veszi a levegőt is!

A tegnap éjszaka is katasztrófa volt,8-11ig semmi gond nem volt,de utána 3ig kelt fél,egy óránként,kapott teát,cumit,vissza is aludt de újra kelt,aztán kivettem a kiságyból és megetettem,mellettem aludt tovább,de igy is 2óránként kelt,sírva!


Eddig úgy nézett ki a dolog hogy 8tól 3ig aludt kapott teát,aztán 5kor kelt enni,végül 7kor ébredt!


Mi lehet a baj?

Annyira szeretnék segíteni neki :-(


A citrom fű teától tényleg nyugodtabb lesz?


Köszönöm.


2012. nov. 3. 12:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy jön a foga szegénynek, azért riad meg éjszaka?!

Egyébként a napközbeni 3-4 óra jónak számít szerintem, az én kislányom 5 hónaposan már csak napi 3x aludt egy fél órát, és 1x egy órát! És olvastam is, hogy ekkortájt ennyit szoktak. Éjszaka én pedig a fogára tippelnék ennyi idősen... Sajnos ezt át kell vészelni...

2012. nov. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az enyém most múlt 6 hós,kb ugyanilyen nyugtalan lett egy ideje,a hosszú,nyugodt alvása eltűnt,ő sokáig végigaludta az éjszakákat,de egy ideje minden éjjel sokat kel,nyöszög,eszik,gagyog,sír,mindent csinál..A doktornő szerint a fogacskák mozgolódnak az ínyben,szép lassan törnek előre,az fáj neki.Kitartás,én dörzsölgetem neki az ínyét,ha nagyon nyugtalan.
2012. nov. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!