Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kismamák! Nevek megvannak...

Kismamák! Nevek megvannak már? Hány hetesek vagytok? Hányadik baba?

Figyelt kérdés
Én 33 hetes vagyok,második baba,kisfiú és Bence lesz a neve.December 18-ra vagyok kiírva.Van egy közel 3 éves kislányom,ő december 8-án született,és Petra a neve.Ha második/többedik baba a tesói "paramétereit" is írjátok meg légyszi:)
2012. nov. 3. 15:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én 18 hetes leszek hétfőn, kislány lesz, Hanga lesz a neve és április 7.-re vagyok kiírva. Az első babánk dec. 1.-én lesz 2 éves és Bencének hívják.
2012. nov. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
első baba és csermely vagy avarka között vacilálunk, ugyan is kislány lesz, 6 hós. férjem szerint az avarka olyan név, mint a kerti hulladék... férfiak. Tudtok ehhez hasonló neveket? nekem még a tündér is tetszett, de azt tündinek is becéznék mint a tündét.
2012. nov. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
11 hetes vagyok, a harmadik babát várjuk. Vince, vagy Míra lesz a nemétől függően. Nővérkéi, Eszter, 2,5 éves, Flóra 1 éves.
2012. nov. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Sziasztok.én 17 hetes vagyok.a nemét nem tudjuk még,de a nevek már megvannak.ha fiú,Máté,ha lány,Luca lesz.van egy 3 éves fiunk,őt Patriknak hívják.
2012. nov. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
sziasztok! 19 hetes vagyok, sajnos a nemét még nem tudjuk,majd 8-án megyünk ultrahangra,akkor leszek 20 hetes, remélem akkor már kiderül. ha kisfiú,akkor Lukács lesz,ha kislány,akkor Sára :) első baba lesz,már alig várom és tele vagyok félelemmel sajnos :S
2012. nov. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
34+5 hetes vagyok, első baba és Zoé lesz. :) December 10. :)
2012. nov. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

Sziasztok! Bár nem vagyok terhes, gondoltam hozzászólok.. :)

Kedves #2-es válaszoló, nekem a Borostyán név jutott rögtön az eszembe! :)

Jajj (bocsi az off-ért), de én is december 18-án születtem kedves Kérdező! :)))


Mindenkinek boldog babavárást! ;))

2012. nov. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Köszönöm, a Borostyán igazán tetszik, átgondolom :)
2012. nov. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
30 hetes vagyok, január 10-re vagyok kiírva, első baba és Heléna :)
2012. nov. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
28hetes vagyok, Szofia lesz. 2.baba , a fiam 5éves ő Dominik.
2012. nov. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!