Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek 3 hónapos kisbabája...

Akinek 3 hónapos kisbabája van, hogy néz ki egy napotok, az óra átállítás befolyásolta-e a megszokott dolgokat? Hol álltok a mozgásfejlődésben, mit csinál már meg?

Figyelt kérdés
Nekünk az óra átállítás óta kicsit megbolydult, már mikor sötétedik, elkezd nyügizni, hogy fürdene, meg aludna, de az még nagyon korai. Max fél 7-ig tudom elhúzni. Ötletek?
2012. nov. 4. 06:47
 1/2 anonim ***** válasza:
az en babam 2 het mulva lesz 3 honapos, o 7-kor megy furodni,fel 8-kor pedig mar alszik. 2-3 napja allt ra,h nem 5-6 fele kelunk,hanem 7-kr,mint az oraallitas elott. Reggel 7-kor tobbnyire eszik,7-45 ig jatszunk,utana belerakom a kisagyba h nezelodjon,de 8 fele elalszik kb 9-ig. Meg utana vmikor alszik delelott fel orat,majd 12-13 fele lefekszik kb 2 orahosszara. Felkel 2-3 kozott enni es utana megint aludna,de nem hagyom,lekotom a figyelmey,babusgatom,jatszunk,mert ha visszaaludna,akkor este 6-fel 7kor megint kidolne... ugyh kb 4 fele alszik meg fel orat es utana semmit. Igy nagyon szepen elvan 7-ig,utana meg ugye furcsi. Sokat aludna,de nem hagyhatom,mert akkor hajnali 4tol mar nem fekudne vissza. Ejszaka 1x kel. Sztem fektesd le picit keso delutan es akkor elbirod huzni estig a furdest. Legalabbis ez az en tapasztalatom. Par nap es megszokna sztem.
2012. nov. 4. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Altatnám én késő délután, de nem nagyon akar. Csak nyöszörög és már tudom, hogy a fürdés hiányzik neki.
2012. nov. 4. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!