Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Amikor mozgásfejlődésben van...

Amikor mozgásfejlődésben van egy baba (megtanul forogni, felülni, stb) akkor többet is eszik?

Figyelt kérdés
Mert én mintha ezt tapasztalnám a kisfiamnál, aki most tanult meg forogni hasról hátra, és vissza. Vagy ez más miatt lehet?

#gedwe
2012. júl. 10. 15:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát gondolom lehet több energia kell. Ilyenkor azonban az szokott lenni a markáns tünet hogy nem alszik normálisan megszokott módon . többször kel felületesebben alszik. ez eltart pár napig esetleg egy két hétig . szv. új dolgok tanulásakor lehet számítani új tünetekre biztos gyerekfüggő is.
2012. júl. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

hát igen, megvan amit mondasz:(

Nagyon kemények az éjszakáink, mert amint írtam, most tanult meg forogni is, no, meg jön a foga is szegénynek, az is kínozza...

2012. júl. 10. 15:46
 3/6 anonim ***** válasza:
a fogára ki tudjátok próbálni a dologélt- az jobban hat mint a dentinox ami kutyafülét se ér sok babánál.
2012. júl. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A dologélt? tényleg? Pedig azt hallottam, hogy ez nem ér semmit, mert gyógynövényes/homeós..
2012. júl. 10. 16:12
 5/6 anonim ***** válasza:
nálunk többet eszik ha a mozgásfejlődésben változás áll be. Így volt amikor megtanult fordulni, és most is, elkezdett mászni, és felült egyedül egy hét alatt. Azóta meg se áll, nem győzök neki enni adni. Ja és nekünk is rosszabbak az éjszakák.
2012. júl. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 xStefix ***** válasza:
100%
... vagy a kettő együtt: éjjel eszik inkább, mert nappal nem ér rá annyira. :)
2012. júl. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!