Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen a bika csillagjegyben...

Milyen a bika csillagjegyben született babátok?

Figyelt kérdés
2012. nov. 4. 14:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Iszonyat akaratos és szélsőséges természetű. Vagy tombol vagy elbájolóan aranyos. Nagyon szép, finom vonásai vannak, hosszú végtagjai, alapvetően vékony alkatú. Szeret enni, önállóságra törekszik és szófogadó. Nehezen alkalmazkodik.


Van egy oroszlán bátyja, kissé hozzá viszonyítottan írtam ezeket.

2012. nov. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Akaratos, mindent azonnal szeretne. Most 5 és fél hónapos, nagyon erős kisbaba, husis, de nem kövér.

Képes egyik pillanatban kacagni, pár másodpercre rá iszonyúan ordítani..:S :)

Állandóan enne, vagy inna, és állandó figyelmet igényel! :)

2012. nov. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Dettó, mint aa második válaszolónál. Egyik pillanatban vigyorog, másikban sír. Nagyon akaratos, már most kiahrcolja amit szeretne. Pedig még csak most lesz fél éves :)
2012. nov. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Az én fiam másfél éves. Nagyon kiegyensúlyozott, vidám baba. Éjszakákat gyönyörűen végig alussza már egész pici kora óta, nappal is jó alvó. Imád nyüzsögni, szereti ha felnőttek veszik körül. Neki is van akarata, de nem vészes egyáltalán.
2012. nov. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én bika jegyű vagyok, a szüleim elmondása szerint angyali nyugodt baba voltam. Mostanra viszont pont olyan lettem, mint amilyennek az előző válaszolók leírták a babáikat. :)
2012. nov. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Kisfiam 1,5 éves Ő rá azt mondanám,hogy a csillagjegye,aszcendense alapján egy bika/kos/ nyilas.Ezekből az első kettő jellemző rá.Bika:kedves,barátságos,imádja a plüssöket,puha dolgokat,hatalmas lelke van,szereti a babusgatást,a figyelmet,kiegyensúlyozott,végig alussza az éjszakát.Kos:makacs,erős akarata van,ha valamit kitalál,eltervez véghez akarja vinni ha akadályozzák akkor jön a hiszti(épp a dackorszakba lépett),erős egyéniség,örökmozgó.Nyilas: társaságkedvelő,önálló nagyon már 2 hónapja egyedül eszik evőeszközökkel és nem hagyja,hogy segítsünk,kb 8-9 hónaposan kezdte az egyedül evést akkor még kézzel,ezen kívül van érzéke a művészethez,ügyesen rajzol,táncol,sokat énekel,kifinomult, a mozgása.
2012. nov. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
az lemaradt,hogy nagyon izmos,formás,sportos a testfelépítése ,szép arca van,igazi fiú
2012. nov. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

1,5 éves a fiam. Mindig mindenki irigykedett miatta. Már újszülötten végig aludta az éjszakát. Kiskorában rettenetesen vékony volt, nem akarta enni,d e aztán belejött. Most már teljesen átlagos testalkatú de magas gyerek. 90cm és majdnem 13 kg.

Sajnos el van maradva a korához képest, mert még mindig csak pár szót tud, de azt leszámítva csak baba nyelven beszél most fogunk majd fejlesztést keresni neki.

Alapvetően most i jó gyerek, sokat alszik, eljátszik magában ha dolgom van.

2012. nov. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

6/7-esnek..mintha a fiamról írtál volna. A plüssöket imádja, van egy kedvenc kutyusa és a puha fülével/farkával szokta a saját orrát simogatni, meg néha a miénket. Szeret bújni, érzékeny és tényleg minden amit a 6/7 leírt, még a testalkat is. Lányod vagy fiad van?

Utolsó: miért lenne elmaradva azért mert csak pár szót tud? Ilyen korban még nem követelmény a beszéd, sőt.

2012. nov. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Kisfiam van :) a fiam is pár szót mond,de már régóta,néha mond egy tő mondatot ha van kedve,de van hogy csak nyafog meg gagyarászik,szerintem fiúknál ez abszolút nem probléma
2012. nov. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!