Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A levendulás vagy "Szép...

A levendulás vagy "Szép álmokat" fürdetők tényleg jó hatással vannak az alvásra?

Figyelt kérdés
2012. nov. 4. 17:48
 1/10 anonim ***** válasza:

Hát szerintem ez csak olyan "adjuk el" szlogen.Nálunk egy cseppet sem hozta meg az álmot a kisfiam szemére. :(

Viszont tényleg nagyon jó az illatuk,csak éppen nem funkcionálnak,mint olyan.

2012. nov. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én inkább azt csináltam gy időben hogy pár csepp levendula olajat cseppentettem egy papírzsepire és éjjel bent hagytam a szobájában. Pár napig jobban is aludt, de sztem mgszokta és akkor már nem hatott úgy.
2012. nov. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Kerria ***** válasza:

Jelenleg is azt használom, de ha nem álmos, nincs mit tenni :)


11 hós kislány Anyukája

2012. nov. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mi Gabi Édes álom fürdetőt használunk. 4 és fél hónapos kisfiam átalussza az éjszakát (este 8-tól reggel fél 6-ig), de bizton állítom, hogy a fürdetőnek semmi köze hozzá :)
2012. nov. 5. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A levendula nyugtató hatású gyógynövény. Szerintem az jó, ha benne van a babafürdetőben. Két hete vettem akciósan a Rossmannban Neogranormon Levendulás babafürdetőt és nekünk nagyon bevált. Azt nem mondom, hogy Kittikém nagyon belálmosodna tőle,de nagyon élvezi a habot és a pancsizást:)
2012. nov. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ez egy nagyon jó marketingfogás, de semmi köze az alváshoz. Én nem használnám ezeket. Frezyderm babafürdetőt szoktam venni, abban megbízom.
2012. nov. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a babák alvása egy nagyon bonyolult, soktényezős dolog és nem is valószínű, hogy lehet olyan szisztematikus vizsgálatot készíteni, ahol minden más tényező kiküszöbölése mellett vizsgálható a fürdetők hatása az alvásra. Mindemellett a levendula olajnak van nyugtató hatása, de én sem elsősorban emiatt használok Neogranormont.
2012. nov. 6. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mi is kipróbáltuk, de nálunk se vált be. Ami nálunk segített az a babaolaj (gyógynövényes). Fürdés után kicsit belemasszíroztam a bőrébe. Ez nálunk mindig segített.
2012. nov. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Utolsó, milyen babaolajat használtok?
2012. nov. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Frezyderm Babaolaj.. De ne patikában vegyétek mert ott drágább, a mindennonek.hu-n a legolcsóbb, ráadásul ha rendelsz tőlük, akkor sok ajándék mintát adnak.
2012. nov. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!