Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hós babátok hogy viselte az...

2 hós babátok hogy viselte az oltást?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Kislányom szerdán kapja meg a kötelező és kért oltását. 2-őt kap és kicsit félek hogy hogy viseli, és mi lesz itthon vele. A Tiétek belázasodott? Nyűgös volt? Előre is köszönöm ha írtok!
2012. nov. 5. 11:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A fiamnak semmi baja nem volt az oltásoktól, nem is lázasodott be. Amikor megkapta nagyon sírt, de aztán elaludt és egész nap jókedvű volt.
2012. nov. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors választ :)
2012. nov. 5. 11:38
 3/11 anonim ***** válasza:

szia, állítólag az egyik szuri fáj nekik a másik nem, ezt a doktornő mondta. nekem jól tűrte, nem sírt, nem lázasodott be...!

nem lesz semmi gond!:)

2012. nov. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 gabszem ***** válasza:
Nálunk se volt gond, talán csak aluszékonyabb volt aznap, de úgy tudom van egy kis nyugtató a védőoltásokban.
2012. nov. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
köszönöm nektek is, kicsit megnyugodtam :)
2012. nov. 5. 11:44
 6/11 anonim ***** válasza:
50%
Mi 1 hete kaptuk meg mindkettőt, nagyon sírt mindegyik szúrásnál. Itthon egyből kapott lázcsillapító kupot, majd éjszakára még 1-et megelőzésképpen (védőnő javaslatára). Nem lett semmi baja.
2012. nov. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
46%

hú 6-s te jól elintézted a gyerekedet, rögtön begyógyszerezni.

Azért kérdezö ezt ne tedd, addig ne addj neki semmit míg nincs baja. ennyi erövel állandóan adhatunk neki gyógyszert mert akármikor belázasodhat.


Szóval elsö lányom mind a 3 ismétlödöt jól viselte. éppen csak nyikkant egyet mikor megkapta és egyik után sem lázasodott be.

Második lányom az elsö oltásnál is nagyon sírt, de nem lázasodott be, másodiknál(3 hósan) is sírt nagyon és utánna be is lázasodott. Pénteken megyünk a 3-ik oltásra és tuti megint be fog lázasodni.

2012. nov. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem "gyógyszereztem be" a gyerekemet kedves utolsó, mint írtam, a védőnő mondta, hogy így csináljuk. Nem mindig szoktak hülyeséget mondani...
2012. nov. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
köszönöm nektek is! Ne vitázzatok, minden védőnő szerint más a helyes. Embere válogatja! :)
2012. nov. 5. 14:40
 10/11 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam mikor megkapta utána szinte egész nap aludt. Amikor felkelt akkor viszont ordított a fájdalomtól, annyira fájt a lába. Borogatnom kellett neki. Láza nem volt és a fájdalom is elmúlt másnap reggelre!
2012. nov. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!