Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pickwick Gyerektea mennyi...

Pickwick Gyerektea mennyi idős kortól adható?

Figyelt kérdés
Nincs ráírva :(

2012. nov. 5. 15:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
1 éves korától adtam.
2012. nov. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én is 1 éves kortól adtam


20 hónapos fiúcska mamája

2012. nov. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

én nem adnám,tele van aromával...

nem kell, hogy márkás legyen a tea,nézd meg az összetevőit!Ha csak gyümölcsök vannak benne, az jó!Én 1,2-1,5 literbe áztatok 1 filtert, így már 1 éves kor előtt is kóstoltattam fiammal.Persze ekkor még leginkább vizet ivott,meg szopizott.

Most 2 éves,nagyon szereti a teát,de én mindig az összetevőket nézem.

Pl a hipp instant babateát soha nem adnám,jóformán csak gyümölcs aroma és cukor van benne.

2012. nov. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én is egy éves korától adtam, nagyon finom, ízlik neki.

Addig pedig hipp instant teát kapott.

2012. nov. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
DM-ben kapható Alnatura filteres gyerektea ugyanazokkal az összetevőkkel (csipkebogyó, hibiszkusz, alma, narancshéj) de bio és nincs benne aroma, szóval ez szerintem sokkal jobb. Elvileg 9 hónapos kortól van, én 8 és fél hónapos kora óta adom. 700 ft körül van.
2012. nov. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Igazából magamnak vettem egyenlőre,imádom a teát,de szoptatás alatt nem szeretnék koffeineset inni.2 hónapos a kislányom,nincs még szüksége teára szerencsére,csak szopizik,csak elgondolkodtam,hogy majd mikortól lehetne neki hasonló teákat adni.
2012. nov. 5. 17:11
 7/8 Zebra3328 válasza:

Megkérdeztem a Pickwick fb oldalán:

Kedves ....!

Gyerekteáink fogyasztását 3 éves kortól ajánljuk.

Üdvözlettel, Pickwick csapat

2017. nov. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Zebra3328 válasza:

A cseh és a szlovák leírásban benne van, hogy 3 éves kortól ajánlott. Rejtély, hogy a magyar és az angol

leírásból miért hagyták ki.

2017. nov. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!